Wpis z mikrobloga

  • 18
@LamajHarma: są jeszcze gracze, którzy w pompie mają gejowskie sceny, ale nie podobała im się zmiana historii Billa i Franka... na przykład ja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@LamajHarma: powodem może być na przykład to, że odcinek jest potwornie nudny i taki też by był gdyby pokazali miłość hetero.

Gdzie zmiana?


@janushek: no, był gejem w grze, ale cały wątek wyglądał zupełnie inaczej. Wiele osób liczyło na rozmówki Ellie i Billa.
  • Odpowiedz
@darjahn: tak a gdy dowiaduje sie że Frank nie żyje to nie jest zbytnio przejęty a bardziej wkurzony w ogóle strasznie zmienili charakter Billa w serialu ja osobiście sie zawiodłem. Franka w ogóle w grze nie było a w liście pożegnalnym który zostawił dla Billa pisał że ucieka od niego nie może już z nim wytrzymać i chce od życia coś więcej.
  • Odpowiedz
  • 1
powodem może być na przykład to, że odcinek jest potwornie nudny i taki też by był gdyby pokazali miłość hetero.


@Soothsayer: No też może być, ale spadek z 8.5 na 6.9 to trochę duzo co nie? xD
  • Odpowiedz
@LamajHarma: nie mam pojęcia, nie siedzę w temacie ocen i nie wiem czy to dużo czy mało xD mi na przykład pierwszy odcinek się podobał, drugi też, a ten dłużył się jak flaki z olejem.
  • Odpowiedz
są jeszcze gracze, którzy w pompie mają gejowskie sceny, ale nie podobała im się zmiana historii Billa i Franka... na przykład ja ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@waro: Możesz tę historię w skrócie przypomnieć? Grałem już dawno temu i przyznam że jej nie kojarzę.
  • Odpowiedz
@enzojabol: W grze Bill i Frank nie znosili się ze sobą do tego stopnia, że Frank w pożegnalnym liście do Billa opisuje, że prawdopodobnie niebawem zginie (trafił na chmarę zarażonych i ukrywa się przed nimi w domu), ale jest to wciąż lepsza opcja, niż jeden dzień więcej z nim pod jednym dachem. Bowiem (i w serialu też to pokazali) Bill był zamkniętym w sobie człowiekiem, typem samotnika niechętnego wobec innych ludzi.
  • Odpowiedz
@LamajHarma: elementy preperskie były ciekawe, ale homopropaganda musiała być wepchana do gardła. W grze jeśli jest o tym mowa to w subtelny sposób, no i git, fajnie wszyscy rozumieją że byli partnerami, mały nacisk podobnie zrealizowane jak quest poboczny w wiesku 3.

Nawet progresywnych ludzi to #!$%@?, bo widać, że to jest robione na siłę
  • Odpowiedz