Wpis z mikrobloga

Tagi działają! W końcu!
Po dwóch tygodniach! Dlatego zachęcam do zaobserwowania mojego tagu: #wykopwnowymstylu

Zapraszam do przetestowania wtyczki Wykop X [ https://userstyles.world/style/8174/wykop-x ], która:
- dodaje do wykopu takie funkcje jak czytelnie powiadomienia z tagów i do wołanych komentarzy
- działające czarne listy (czarnolistowanie @ użytkowników i # tagów)
- chowanie lewego menu (autoukrywanie)
- ukrywanie wybranych kategorii domyślnych
- przycisk "Mój Wykop" w górnej belce
...i wiele innych opcji (ponad 70), które można włączyć lub wyłączyć w zalezności od własnych preferencji

Do działania potrzebne jest zainstalowanie w przeglądarce Rozszerzenia Stylus
#ciekawostki #wykop #wykopx #wykopchangelog #wykophateclub #nowywykop #wykop20 #wykop #wykoptogowno #technologia #programowanie #programista15k #chwalesie #wykopthebeststyle
SebastianDosiadlgo - Tagi działają!  W końcu! 
Po dwóch tygodniach! Dlatego zachęcam ...

źródło: tagi wykopx

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@SebastianDosiadlgo: Dzięki za Twoją pracę. Małe poprawki w tagach by się przydały (obrazek) i są trochę rozwleczone jak dla mnie :) Fajna by była wersja kompaktowa - w sumie oryginał nie jest zły w tym względzie.
W mikro idealnie jakbyś mógł dodać regulację przestrzeni między wpisami.
mietek79 - @SebastianDosiadlgo: Dzięki za Twoją pracę. Małe poprawki w tagach by się ...

źródło: TAGI

Pobierz
  • Odpowiedz
które można włączyć lub wyłączyć w zalezności od własnych preferencji


@SebastianDosiadlgo: Właśnie problem jest taki, że ja nie wiem kiedy coś jest włączone, a kiedy nie.
Domyślnie niektóre switche są on, a niektóre off. Są też listy wyboru. Skąd mam wiedzieć, który z listy to działanie domyślne wykopu, a które to działanie domyślne twojego stylu, które coś modyfikuje?

Jakby było tak, że jak ustawię wszystko na off, to mam czysty wykop,
  • Odpowiedz
problem jest taki, że ja nie wiem kiedy coś jest włączone, a kiedy nie. >Domyślnie niektóre switche są on, a niektóre off. Są też listy wyboru. Skąd mam wiedzieć, który z listy to działanie domyślne wykopu, a które to działanie domyślne twojego stylu, które coś modyfikuje?


Niektóre funkcje faktycznie są włączone domyślnie. Niektóre nie.

Jakby było tak, że jak ustawię wszystko na off, to mam czysty wykop, bez żadnych modyfikacji, to bym
  • Odpowiedz
spróbuj prosze zainstalować najnowszego Firefoxa i sprawdz czy tam też jest ten sam błąd:


@SebastianDosiadlgo: Używam Firefox ESR, czyli wersję 102. Pozostanę przy tym jeszcze przez kilka miesięcy, aż wyjdzie następna wersja ESR.

Co jak co, ale wersja ESR powinna być wspierana normalnie.
  • Odpowiedz
Każda rozwijana lista ma opcję "Domyślna" którą trzeba wybrać.


@SebastianDosiadlgo: Nie wszędzie, np. "????????Belka - zachowanie" nie ma nigdzie podpisu "Domyślna".

I też jest szereg pól tekstowych, które są wypełnione, i wygląda jakby trzeba je było wszystkie wyczyścić, żeby było jak w domyślnym wykopie.
To dosyć niewygodne.
  • Odpowiedz