Wpis z mikrobloga

Witaj kochanie.


Cześć, mój drogi przyjacielu. Jestem Anastazja. Widziałem cię online w zasobach ślubnych w moim rodzinnym kraju, a rzeczy dały mi twój adres e-mail. Jestem ciekawą, łagodną i spokojną oraz piękną osobą. Pragnę mieć w swoim łóżku i sercu moją prawdziwą miłość, mojego mężczyznę. Szukam ukochanej, która będzie mnie uwielbiać i będzie przeze mnie adorowana. Nigdy wcześniej nie stałem przed ołtarzem. Chcę wierzyć, że jesteś wolnym mężczyzną, ponieważ ja nie jestem kobietą, która umawia się z mężczyznami z obowiązkami rodzinnymi. Kocham dzieci dlatego pracuję jako korepetytor w szkole podstawowej. Moim przedmiotem jest język angielski. Interesuję się muzyką, gotowaniem, czytaniem, podróżowaniem i wieloma innymi niesamowitymi rzeczami. Znam bardzo dobrze angielski i jestem bardzo biegły w mowie. Jeśli masz ochotę na romans ze mną, napisz do mnie, używając mojego adresu e-mail. Jeśli napiszesz do mnie, jestem gotów wysłać Ci moje zdjęcia. Żyję z wątłą nadzieją, że zareagujesz na moją wiadomość i nie zostawisz jej bez opieki. Nie mogę się doczekać Twojej odpowiedzi. Miej wiele przyjemnych chwil każdego dnia!


Jeśli jesteś mną zainteresowany proszę o odpowiedź TYLKO na mojego prywatnego maila: gunnaraarflot537@gmail.com


Tęsknię za tobą, Anastasio.


#randkujzwykopem
jednorazowka - >Witaj kochanie.

Cześć, mój drogi przyjacielu. Jestem Anastazja. Widz...

źródło: PIC-86872

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach