Wpis z mikrobloga

Czy to normalne że, mając piękną żonę (serio piękną, a nie tam 100kg w ramionach, 10 podbródków etc), mądrą, inteligentną, ale ja mając po 30-stce, żona już również. Podobają mi się dziwnie takie 20+ i do tego myślę sobie "#!$%@?, jak to szybko leci, dopiero sam miałem 20+, przecież to raptem kilka lat temu, imprezy, jakieś wypady na weekend, jakieś nowe pomysły, a teraz tak człowiek zdziadział, tym bardziej że według mnie to nie jest jakiś straszny wiek" JPRD. Co to się z człowieka robi.

#pytanie
#heheszki
#przegryw
#wygryw
#nostalgia
  • 8
  • Odpowiedz
@OscarGoldman: Już tłumaczę oskarku, u nas mężczyzn to normalne, że ciągnie nas najbardziej do młodych płodnych dziewczyn, bo takie dadzą nam najzdrowsze potomstwo. Biologia, natura.
Kwestia panowania nad zwierzęcymi żądzami.
  • Odpowiedz
@OscarGoldman: bo ludzkie kobiety tak szybko sie starzeja ze trzeba co 10 lat wymieniac. Dlatego ja wole elfki. Zreszta z ludzkimi kobietami jest to, ze 30+ to juz takie pomarszczone i brzydkie, a 30- to takie dzieciaki
  • Odpowiedz
, imprezy, jakieś wypady na weekend, jakieś nowe pomysły, a teraz tak człowiek zdziadział, tym bardziej że według mnie to nie jest jakiś straszny wiek" JPRD. Co to się z człowieka robi.


@OscarGoldman: a co ci broni powygłupiać się trochę, pojechać na wypad za miasto albo na imprezę z żoną? Jak masz kaszojady w domu to zostawiasz z dziadkami i lecisz w spontan. Jak będziesz takim dziadem to twoja żona poszuka
  • Odpowiedz