Wpis z mikrobloga

@nolnejm: nie wiem, na PC zawsze grałem w piraty, a kupienie konsoli jakoś mi to wybiło z głowy i na ps3 już kupuję normalnie. Ale mimo wszystko gdybym na PC miał w coś zagrać to omijając już wszystkie humble bundle i inne promocje za grosze, wolałbym ściągnąć pirata niż płacić xxx zł. Jeśli ktoś przerabia konsole żeby pograć w gry to mi to nie przeszkadza; tak się składa, że gry
  • Odpowiedz
@maluuutki: płacąć niecałe 200zł na rok, co miesiąc dostajesz parę gier na ps3, parę na vite i od niedawna jedną na ps4. Nawet nie mająć vity ani ps4, możesz te gry przypisać do swojego konta i w przyszłości ściągnąć (jeśli dalej będziesz abonentem).

http://ps-plus.pl/gry - tutaj masz listę gier którą zrobił @martin-marti. Pełno gier z najwyższej półki, aż wstyd nie mieć psplus na konsoli :)
  • Odpowiedz
@maluuutki: z tymi banami nie wiem jak jest, teraz gram często online w TLOU i zdarzają się ci sami cziterzy, których ludzie zgłaszają (do Naughty Dog a nie do Sony), i w sumie inni ludzie też ich widują, więc nie wiem jakie jest prawdopodobieństwo i szybkość działania przy banowaniu. Póki psują zabawe innym to zawsze będzie gorsza opinia o tych co przerabiają swoje konsole. Gdyby było tak, że przerobioną konsole
  • Odpowiedz
@shichibukaii: nie wiem jak to wygląda w psn, ale w konsoli od microsoftu nieda się grać na przerobionej konsoli przez xboxlive bo zwyczajnie nie można się do niego podłączyć. Natomiast da się grać po necie przez system LiNK stworzony specjalnie dla ludzi z konsolą RGH, działa to na zasadzie niegdyś popularnego Hamachi dla PC.
  • Odpowiedz
@maluuutki: czyli nie ma cziterów w xbxolive? Takie coś by mi pasowało na psn, ale niestety tych jest pełno, czy to w grze czy poprzez ingerowanie w trofea gier i robienie sobie darmowych osiągnięć. Zdaje mi się, że tak można tylko robić przy przerobionej konsoli.
  • Odpowiedz