Wpis z mikrobloga

@maluuutki: naucz sie prowadzic rozmowe, w przeciwnym razie nie oczekuj od rozmowcow zainteresowania. obecnie twoj poziom to rynsztok. co to zmienia? sciagnalem za gowniarza kilka gier bo bylem glupim gnojkiem, ktory nie rozumial wartosci wlasnosci intelektualnej.

natomiast ty ze swoim 'ceny sa zbyt wysokie' wystawiasz sie na posmiewisko
  • Odpowiedz
@dzordzyk: ceny gier to tylko jeden z czynników. Gdybyś czytał ze zrozumieniem dostrzegłbyś też inne powody dla których przerobienie konsoli ma sens. Ściągnąłeś pare filmów, a ja ściągnąłem pare gier. Jeśli mi sie podobały, kupowałem org, jeśli nie, nie grałem w nie i kasowałem.

A czy ty ściągasz tylko trailery czy całe filmy? Jesteś złodziejem tak samo jak i ja, jak nie gorszym. Co do samej dyskusji, najpierw się zastanów
  • Odpowiedz
@maluuutki: znowu przeinaczasz i zmyslasz - nieladnie

co do filmow - nie sciagam ich, ogladam trailery i wypozyczam filmy, twoja teoria sie wali. juz ci napisalem dlaczego sciagnalem gry, wstydze sie tego i przestalem to zrobic kiedy zrozumialem pojecie wlasnosci intelektualnej, tak trudno ci to zrozumiec? w przypadku tych kilku gier dopuscilem sie kradziezy i tak to nazywam. i co, mam sie teraz powiesic? jesli ci ulzy (dla mnie nie
  • Odpowiedz
@Bulbonez: jak można pobranie kopii oprogramowania nazwać kradzieżą? Czy te studia i ich wydawcy rzeczywiście ponoszą jakiekolwiek straty z tego tytułu? Czekam na jakieś dane
  • Odpowiedz