Wpis z mikrobloga

❤️ Tegoroczny temat Finału WOŚP wypowiada walkę z sepsą, ciężkim stanem chorobowym zagrażającym życiu pacjentów. Najnowsze badania WHO potwierdzają, że to główna przyczyna zgonów na świecie.
Po raz pierwszy w historii Orkiestry organizujemy zbiórkę na zakup sprzętu, który będzie służył wszystkim chorym pacjentom, bez względu na ich wiek.
Jesteśmy ciekawi, czy i jakie macie doświadczenia ze sprzętem zakupionym podczas dotychczasowych zbiórek. Jeśli chcecie podzielić się z nami swoją historią, czekamy na Wasze komentarze ❤️

„Chcemy wygrać z sepsą. Gramy dla wszystkich – małych i dużych! Żyj zdrowo w zdrowym świecie”

#wosp2023
fundacjawosp - ❤️ Tegoroczny temat Finału WOŚP wypowiada walkę z sepsą, ciężkim stane...

źródło: 01_cytat_31_final_jurek_owsiak (1)

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@fundacjawosp: dzięki tomografowi z kontrastem z WOŚP dowiedziałam się w zeszłym roku o nowotworze jajnika i zdążyłam się go pozbyć zanim się zrobił złośliwy, choć było już prawie na styk według testu ROMA. Nowotwór był wielkości piłki tenisowej, ale już mam spokój i jak do tej pory nic mi nie odrosło. Oby nie wróciło.
Życzę dużo zdrowia każdemu kto to czyta ()
  • Odpowiedz