Wpis z mikrobloga

@Norskee: i robi to za darmo, i jakby nie zarabiał na tym , to by nagrywał dalej pro bono, bo robi to aby coś zmienić aby walczyć z psiarnią xD. Jesteś pelikanem, który to łyka i nie kumasz, że typ ma w piździe policje, i to co psiarnia robi. Bo dla niego psy to kontent który nabija mu kabze za filmy. A magikal i wczorajsza akcja w Gohą to kolejny kontent
@Norskee: bawisz mnie pelikan, nie rozumiesz co napisałem kompletnie. Tu nie chodzi o dyskusje o pracy, tylko o tym, że jest różnica kiedy ktoś naprawdę walczy z łamaniem prawa, składa skargi, wytacza sprawę jak np. przed laty Emil łowca fotoradarow, a tym co robi ten atencjusz. Jak rozumiem ty pisząc tutaj i dyskutując ze mną dostajesz pieniądze za wykonaną prace? Jesteś jak typowy wyborca Pisu lub Po, wydaje ci się, ż
@spadra: ja sobie tutaj dyskutuję jak nie mam nic do roboty, a nie pracuję

a on chodzi, zbiera tematy, nagrywa filmy, obrabia je i publikuje poświęcając na to swój czas i co w tym dziwnego, że dostaje pieniądze za włożoną pracę?

Idź nagrywaj na yt za darmo w tej tematyce. Przecież nikt ci nie zabrania. Wyłącz monetyzacje i powodzenia