Wpis z mikrobloga

Tak jak popierałem Ola i dalej popieram w walce ze Sławkiem i Ekokretem to ta przepychanka z niepełnosprawnymi jest conajmniej niesmaczna i wręcz creepy. Można by to przemilczeć i odpuścić bo oni i tak mało co rozumieją z Uniwersum, niech sobie nagrywają te pseudo wywiady niszowe i tak nic to nie zmieni. A wizerunkowo jechanie po inwalidach wygląda w #!$%@? słabo. #kononowicz
  • 11
@Walter1944: o czym ty #!$%@??
po pierwsze to inwalidą jest z własnej winy
Po drugie, Olo wytykał im co robią źle i że promują pomówienia kosDNA, a oni zamiast przyjąć to na klate to zaczynają wyzywać go od piłkarzyków i jechać po tej samej linii co kosDNO, nowak i menel 207
Skoro chcą robić rzetelne wywiady to co im krytyka przeszkadza? Tym lepiej chyba że ona jest, a to że jednemu
@Walter1944: Poza tym, co ma być dzisiaj wywiad z menelem to to jest idealna okazja żeby np. zaprosić Ola i żeby się z nim skonfrontował, albo chociaż złapać go za język i wypomnieć mu że miał dowody przedstawić, że miał nie wracać na YT, że wykorzystywał innego alkoholika. Ale nie, oni wolą wspierać domowego oprawcę, i to już pokazało ich obraz.
@eryks9877: tylko że teraz właśnie taki pajac Kosno i reszta „Ekipy” będą to wykorzystywali. „Patrzcie jak wypowiada się o niepełnosprawnych, tak samo myśli o Krzyśku i chce się go pozbyć w jakiś sposób”. Totalnie niepotrzebna wojenka która dla Ola ma tylko i wyłącznie zły wynik. Kogo obchodzi co jakiś Kosno czy Menel gada na kanale który nikt nie ogląda ? Od kiedy ktoś ich bierze na poważnie ?
@Walter1944: popisałem sobie z ta jedną amebą, przejżałem tez jego komentarze.
I o ile gdyby był by to taki typcio co nie ogarnia szkolnej, ale chce zaistnieć to spoko. Zgoda. Nie warto sobie głowy zawracać. ALE typ wszedł, zaczął kłamać, ze Ola zapraszał na wywiad, zaczął go wyzyać od petów i "piłkarzyków". Ogólnie zaczął robić super gnój wokoło siebie. A gdy został pociśnięty uciekł. Jak to maja tchórze we zwyczaju.

I