Wpis z mikrobloga

Eh znowu mi się przypomniała historia mojego dawnego kolegi z Krosna o imieniu Olaf, który jest w moich oczach stereotypowym członkiem tagów redpill / blackpill i przegryw. Many był nawet przystojny tylko niski i ubierał się jak czarni w klipach z okresu od późnych 90 do wczesnych 2000. Zawsze miał mocne parcie na tzw. "dupy", ale nigdy z tym nic nie robił, bo jak sam mówił "jeśli to nie jest dla mnie 10/10 to nawet nie warto z nią gadać po koleżeńsku" co oczywiście poskutkowało tym, że w wieku 23 lat many był z tych co nie trzymali nawet za rękę i raz mi opowiadał, że był na jakiejś domówce i była tam jakaś jego koleżanka z dzieciństwa to wyszło tak, że pili na koniec browara z jednej butelki we dwoje więc to było "prawie tak jakbyśmy się lizali" xD
dodatkową ciekawostką jest to, że many szczerze nienawidził homoseksualizmu - do tego stopnia, że wiele razy powtarzał mi, że powinno się ich gazować itd.
Wyciągnijcie wnioski, bo tak się kończy albo ukrywanie swojej orientacji albo szukanie tylko idealnej dziewicy
#przegryw #redpill #blackpill
  • 2