Wpis z mikrobloga

Jak można dać sobie pomiatać jakimiś leszczynami z DIOZ. Nikt ich nie traktuje poważnie, to zbrodnicza organizacja. Ja bym ich postraszył i na pewno by nie weszli na teren mojej posiadłości. A jakby próbowali odebrać moja własność to na pewno cali by nie wyszli xD
A niektórzy pozwalają sobie na to by ci komuszy atencjusze łasi na kasę wchodzili i zabierali co nasze.

W ogóle to jest legalne w tym kraju, że przyjeżdżają jakieś łebki i ci zabierają twoja własność

#danielmagical #dioz #patostreamy #zwierzeta #prawo
  • 14
@klefonafide: jeżeli jest chociażby przeciętnym mężczyzna w sile wieku, z funduszami na chociażby bardzo sredniego prawnika ewentualnie to myślę, ze po prostu albo by ich nie wpuścił albo bardzo ladnie inspektora i dzielnicowego "odstawił" za bramę?
@No_0ne: prawo nie domaga w wielu kwestiach. Na osiedlu którym kiedyś mieszkałem była taka p0lka co jej były mąż #!$%@?ł ich córkę wracająca ze szkoły i #!$%@?ł za granicę. Chłop ma przewalone teraz, bo sąd zostawił dziecko pod opieka patusiary, choć wszyscy wiedzieli, że ojciec jest bardziej ogarnięty życiowo i ma lepszy kontakt z tym dzieckiem i nie odstawiał akcji