Wpis z mikrobloga

Jest tutaj ktoś z #dragonball, który oglądał Super?

"Dragon Ball Super: Super Hero" (2022) - jest taka sprawa - jeśli oglądaliście "Dragon Ball: Super", to najpewniej fabułę tego tytułu już znacie, ponieważ jest ona wplecione w odcinki (mogę się mylić), więc powinniście sobie odpuścić seans.
Zastanawiacie się więc dla kogo jest ta kinówka?

Dla takich jak ja, a więc dla ludzi, którzy serialu Super nie oglądali, ale mają sentyment do Smoczych kul, więc od czasu do czasu chcą sobie obejrzeć coś nowego, nie znają historii Super.

Całkowicie zapomniałem wam wspomnieć o tym, że przejścia między scenami są w 3D, i są one cholernie słabe, wręcz z czasów PS2, jednak jeśli to was nie odstrasza, to uprzedzam, że fabuła skupia się głównie na Gohanie oraz Piccolo, a Goku i Vegety załapali się na krótki epizod, więc jeśli ktoś chciałby ich bardziej poznać, to weźcie sobie "Dragon Ball Z: Kami to Kami" oraz "Dragon Ball Z: Fukkatsu no F"

PS Jeśli jesteś nową osobą w tym świecie, a chciałbyś/aś zrozumieć jego fenomen, to wtedy warto wziąć "Dragon Ball Z: Kai", które jest zetką, ale bez bezsensownych wypełniaczy.

Pozdrawia kamehame Janusz - #filmowyjanusz

#anime #dragonballz #dragonballz
hacerking - Jest tutaj ktoś z #dragonball, który oglądał Super? 

"Dragon Ball Super:...

źródło: 1673894891469s

Pobierz
  • 2
jeśli oglądaliście "Dragon Ball: Super", to najpewniej fabułę tego tytułu już znacie, ponieważ jest ona wplecione w odcinki (mogę się mylić)


@hacerking: Nie jest wpleciona, bo akcja filmu dzieje się po filmie z Brolim, który dzieje się po serii telewizyjnej.

Całkowicie zapomniałem wam wspomnieć o tym, że przejścia między scenami są w 3D, i są one cholernie słabe


@hacerking: "Przejścia" w 3D to od wielu lat norma w anime, ale