Wpis z mikrobloga

Jest tylko jeden proble m

Są tysiące zwierząt, które żyją w jeszcze gorszych warunkach rozsianych po prawie wszystkich wsiach w kraju
Ale tam nie pójdą, bo dostaną #!$%@? co któryś raz i do tego nie będzie z tego hajsu i materiału na kanały społecznościowe, więc się nie opłaca

#danielmagical
  • 16
  • Odpowiedz
  • 4
@endless_void: nie odbieraja tego co jest zgloszone i prawnie mozliwe, bo opieraja sie dokumentach napisanych przez samych siebie. W zasadzie takich ludzi w ogole nie trzeba wpuszczac, bo nie maja zadnego nakazu

Natomiast nie tego dotyczyl wpis, a tego, ze z dziesiatek fundacji pomagajacych zwierzetom, ta akurat jest najbardziej lewa i watpliwa
  • Odpowiedz
  • 1
@Norskee
Szkoda, że pominąłeś że tysiące zwierząt nie żyje z guzem wielkości glowy, no ale wiadomo - lepiej żyć w wyparciu niż przyznać się do błędu xD
  • Odpowiedz
  • 1
@deziom: nie pominąłem, tylko pisałem o czymś zupełnie innym, matole XD
Mamy tu zacząć wymieniać ile zwierząt nigdy weterynarza nie widziało, ile całe życie spędza życie na metrowych łańcuchu albo w klatce 2x2 metry cały rok na dworze a do jedzenia dostaje resztki z obiadu?

Jak chcesz pisać na inny temat, to pisz, ale w swoim wpisie

dioz to patologiczna pseudofundacja
  • Odpowiedz
@Norskee: odbierane są w trybie interwencyjnym art. 7 ust. 3 u.o.z. Więc mają pełne prawo wjechać w obstawie policji żeby zabrać dręczone zwierze. Jakoś nigdy nie widziałem, żeby odbierali zdrowe i zadbane zwierzęta a śledzę ich Insta od dawna.
  • Odpowiedz
  • 0
@endless_void: To jeszcze wytlumacz dlaczego z tylu fundacji akurat przedstawiciele tej sa tak shady w kwestii zbiorek, a do tego maja tyle spraw na karku. Jakos o innych nie jest tak glosno, a robia nie mniej

Uwzieli sie pewnie na nich, nie? Drudzy magicale caly swiat przeciw nim zlamany palec wy nic nie wiecie
Zreszta content w social mediach na podobnym poziomie, wiec "inspektor" z magicalem sie nawet dobral, jeden i
  • Odpowiedz
@Norskee: nie znam sprawy tych podań do sądu. Daj dane. Przegrywają coś? Wiadomo że patusy będą się spierać że zabrano im kochanie zwierzątko które przez 3 miesiące leżało w swoim głównie. No ale jak pisałem, nie wiem, tutaj się tylko mogę domyślać jak to wygląda, czekam więc na konkretne fakty, dane itp.
  • Odpowiedz
  • 0
@endless_void:

pokaz mi jakas inna fundacje, ktora jest tak oskarzana. Przykladowo jak nizej art z listopada
https://www.walbrzych24.com/artykul/38599/rutkowski-idzie-na-wojne-z-dioz

Szczerze? Przez ostatnie lata jak sie jakis artykul drzucil to o kim? O dioz

To o co chodzi, ze ciagle z nimi jakies problemy sa? Dlaczego za innymi fundacjami nie ciagnie sie taki smrod?

https://kociehospicjum.pl/2022/03/02/gorzkie-uwagi/

Nie dobijam się o możliwość zbawiania świata teraz, bo wiem, że ten zapał niedługo opadnie, a potrzeby nie znikną,
  • Odpowiedz