Wpis z mikrobloga

Dziś istotny dzień przede mną(oczywiście po 12h snu). Ma się ze mną skontaktować wujek. On nie robi tego nigdy od tak. Musi to być grubsza sprawa, coś istotnego. Robię sobie cichą nadzieję, że powie mi o tym, że mam załatwioną pracę w us i mogę opuścić w końcu to środkowoeuropejskie piekło. Było by wspaniale.

Wujek jest ważnym człowiekiem w moim życiu. Już kilka razy mi pomógł, min. z poprzednią pracą, dzięki której się dorobiłem. Pomógł też matce po śmierci reszty rodziny. On jest grubą rybą, mało jest takich ludzi jak on. Nawet w stanach. Zawsze mu zazdrościłem życia. Darzę go ogromnym szacunkiem. Szkoda, że rzadko się widujemy. Oby nasza rozmowa była owocna.
#przegryw
Pobierz Van-der-Ledre - Dziś istotny dzień przede mną(oczywiście po 12h snu). Ma się ze mną s...
źródło: Itsme
  • 15
@Obronca_Przegrywow: ale wy jesteście. Masz możliwość i nie korzystasz. Ja mając nakręcona pracę gdziekolowiek za granicą z dnia na dzień bym się pakował i jechał. Zwłaszcza w USA

Ludzie marzą o jakiś molizwoscisch pomocnej dłoni aby coś zmienić. Ale nie mają nic. A inni śpią sobie na możliwościach i mają to gdzieś.

Możesz mnie wkręcić tam? Za Ciebie mogę pojechać