Wpis z mikrobloga

@s---k: nie ma znaczenia gdzie wcisne, przenosi na gore danego tematu i #!$%@?, jedyna opcja klikniecia ktora reaguje inaczej to nick awatar odpisujacego (przenosi na jego profil) lol. jeszcze pare dni temu dzialalo to normalnie, ja #!$%@? jakie gowno :D
@s---k: jeszcze teraz jak odpisales i temat jest na te 2 komenty to twoj jest na gorze i podkreslony na zoltawo, ale gdy jest np znalezisko i x komentarzy, w tym niektore dluzsze watki rozmowy to po prostu nie laduje tego od razu (pewnie przez #!$%@? lazy loading) i za kazdym razem wrzuca na sama gore z trescia znaleziska a nie danym komentem. no gowno w #!$%@?, testowanie na produkcji, tydzien
@s---k: ale ja wiem, klikam wszedzie i efekt jest ten sam czyli zaden. jak mowie np tutaj jest tylko pare kometnarzy i dziala, ale jak masz kilkaset komentow w tym niektore sa wielowatkowe to laduje sie tylko poczatek tego watku (reszta pod przyciskem rozwiniecia komentarzy) i juz moge se #!$%@? klikac w jakiekolwiek miejsce na tym polu - i tak mnie przekieruje do samej gory z trescia tematu a nie tego
@s---k: wylaczylem wszystkie adblocki, ustawlem zoom strony na 100%, wyczyscilem cookies ii cache, zalogowalem sie jeszcze raz - jeden #!$%@? to samo :D

to bylo na chromie, sprawdzilem na edge - to samo xd sprawdzilem na chromie na tel - strona sie nawet nie laduje. pies to #!$%@?ł, najbardziej #!$%@? wdrozenie w polskim necie jakie widzialem