Wpis z mikrobloga

@Anonalia:
Mi się wydaje, że większość wyborców KO źle Kamyszowi nie życzy, tylko to jest partia która reprezentuje interesy grupy w której ci ludzie zwykle po prostu nie są (wieś i rolnictwo). Już pomijając ocenę tego jakie świty lokalnie potrafi(ł) tworzyć PSL to na pewno jest teraz racjonalniejsza partia z takim elektoratem niż PiS.
@Piotrek7231: @kukold i że pominięto w tym sondażu 2% wyborców, którzy nie stanowią widocznie grupy zwolenników wymienionych partii oraz osób określonych jako "trudno powiedzieć".
Edit: i po chwili zdałem sobie sprawę, że te brakujące 2% to ludzie tacy jak ja, którzy mają dość tej przepychanki pseudoelit w celu wybrania nowego zarządcy tego kraju.
@kukold: @WillyJamess nie ma wątpliwości co do tego, ze ŻADNA partia nie ruszy socjali. Tej kwestii już się nie odkręci. Ale PO może i pewnie unormuje sądownictwo, szkoły i cofnie katotaliban.
@zartos Jak lubisz PIS to głosuj na PiS. Jeśli nie to na PO, bo mamy #!$%@? system wyborczy i jeśli głosy opozycji się podzielą, to PIS i tak może wygrać mimo małego poparcia. Trzeba głosować na jedna partie, która zgarnie
@apee:

Trzeba głosować na jedna partie, która zgarnie większość tortu, a ta partią akurat jest PO.


Ten system jest tak skonstruowany, żeby ludzie w nieskończoność ulegali tej presji głosowania na jedną lub drugą partię. Gdybyśmy przestali się w to bawić i spojrzeli szerzej, to może jeszcze jedne wybory byśmy z PiSem przerżnęli, ale kolejne zrobiłyby już wyłom w tym murze #!$%@?.

Ale PO może i pewnie unormuje sądownictwo, szkoły i cofnie