Wpis z mikrobloga

@Darthal: Ferrari dostanie w #!$%@?, Filipek mówił że trenuje z Łaszczykiem i nawet w MMA sobie dobrze radzi.

Sheeya jest debiutantką i walczy z Jaroniewską, która ma 2 wygrane.

Rafonix Mixer loteria z przewagą dla Mixera.

Wiewiór Alan loteria.
  • Odpowiedz
  • 1
@matysbest: @Dreamies931 Serio myślicie że Ferrari przegra? ja wiem że Łaszczyk to kocur w boksie, ale tu mamy mma, małe rękawice, Ferrari jak trafi to jest zgon. Macha cepami jak wiatrakami, ale co by nie mówić, power ma w łapie w #!$%@?. Ale faktycznie może przegrać xD
  • Odpowiedz
@Dreamies931: Wiewiór trenuje i przygotowywał się do walki. Alanik jak zawsze weźmie walkę, żeby kasa wpadła. Powie, że zostawił serducho i jedzie na wakacje.
  • Odpowiedz
  • 3
@Dreamies931: To że Jaroniewska ma dwie wygrane o niczym nie świadczy, jej przeciwniczki to "laleczki" Sheeya to twarda bardzo silna babka, co widać było na nagraniu u BNT, myślę że usadzi Jaroniewską przed czasem
  • Odpowiedz
@Darthal: tylko najpierw musiałby trafić, a te jego cepy przy doświadczonym bokserze nie powinny nawet dojść na gardę...

Co do Sheeyi to mamy z różową taką zabawę że dla funu sobie wrzucamy jakieś małe zakłady przy każdej gali. Kilka razy myśleliśmy podobnie ("nieno ten to na pewno tego #!$%@?"), a po kilku takich przegranych betach zmieniliśmy zasadę na "nie stawiamy na debiutantów". Ale kto wie, może będzie wyjątek od zasady
  • Odpowiedz
Serio myślicie że Ferrari przegra?


@Darthal: ferrari nie wie jak unikać ciosów i nie umie ich zadawać, każde wejście w nogi będzie kontrowane kilkoma ciosami od Łaszczyka. Łaszczyk jest zbyt szybki dla amadiego
  • Odpowiedz
  • 0
@Dreamies931: "tylko najpierw musiałby trafić, a te jego cepy przy doświadczonym bokserze nie powinny nawet dojść na gardę..." w boksie oczywiście tak, gdzie wielkości powierzchni chroniącej twarz czyli rękawicy jest dużo większa. Tu się może zdarzyć wszystko, Ferrari wpadnie jak czołg, rzuci nim jak szmacianą lalką, bo nie problem rzucić 60 kg chłopaczkiem, i dobije go cepami, tylko teoretyzuje. :D
  • Odpowiedz
  • 0
@klefonafide: Może tak być, nie mówię że nie. Jednak dla mnie.. ta walka będzie do jednej bramki, czuje że Ferrari zrobi mu ciężkie KO. Ten gość to świr, z dużą siłą fizyczną i #!$%@?ęciem w łapie. Co by nie mówić, takie rzeczy się liczą najbardziej na ulicy, a MMA jest temu bliższe niż boks i technika.
  • Odpowiedz
@Dreamies931: w MMA wyczucie dystansu to co innego niż w boksie bo dochodzą nogi i sprowadzenia oraz klincz. Dużą rolę odegra siła fizyczna ferrariego ale podejrzewam, że laszczyk zajedzie go kondycyjnie. Ma łeb zapewne potrafi przyjąć kilka razy więcej niż tak hejter, więc ciężko będzie go ubić w parterze. Ewentualnie grad ciosów i sędzia przerywa. Co do cepów to akurat w MMA bardzo fajnie wchodzą, nawet na najwyższym poziomie bo przeciwnik
  • Odpowiedz
@Darthal: Ale jest szybki, a Ferrari nie ma techniki. Już z Polakiem wiele obiecywał, a te ostatnie walki z Polakiem były głównie przechodzone. Jak faktycznie będzie w stanie przenieść walkę do parteru i być w dobrej pozycji to ma szanse. Ale ja nie wiem czy tak będzie.
  • Odpowiedz
  • 1
@roobyx84: Mam takie samo zdanie, i to nie jest tak że solidaryzuje się z Ferrarim bo go lubię, nie oglądam nic z nim związanego, po prostu widze jak się wypowiada, widze jak wygląda, widziałem kilka walk - to typowy uliczny świr, z dużą siłą i bardzo silnym strzałem. MMA bliżej do walki ulicznej niż do boksu, dlatego uważam że Ferrari go po prostu rozniesie w tym ringu. Ale oczywiście mogę się
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.