Wpis z mikrobloga

@C8H18
od początku roku na główną trafiały znaleziska dotyczące Orlenu i PiS z 3000+ wykopów na główną. Po dwóch tygodniach wchodzi Wykop 2.0 przez co serwisowi spada popularność i wykopy na głównej mają max 500-600. Kto na tym zyskał propagandowo? Zamiast o przekrętach Orlenu każdy dyskutuje o nowej wersji portalu ze śmiesznymi obrazkami - profit, pora na CSa.
https://wonorlen.pl/


@abc3: po co na tej stronie jest akceptacja ciasteczek jak w Polityce Prywatności jest takie coś? xDDD

W przypadku pytań i / lub komentarzy dotyczących naszej polityki dotyczącej plików cookie i tego oświadczenia, prosimy o kontakt z nami za pomocą następujących danych kontaktowych:


WonOrlen

Polska

Polska


Przecież to nie ma żadnego sensu. Zgoda na ciasteczka jest wymagana prawnie, ale brak tego kto je przetwarza to przecież nadal nie jest zgodne.
@kusy89: ale teoria wyssana z dupy xD jakby wykop odpowiadał za 20% ruchu to jeszcze, tymczasem może odpowiada za ruch nie wiem, 1% wyborców? Bo przecież na FB, grupkach, w wiadomościach, forach, grupach, komentarzach na stronach czy #!$%@? wszędzie ludzie już z nie rozmawiają jak PiS rucha w dupe XD

Pomyślcie z 4 razy przed wymyślaniem takich teorii z dupy, bo później wcale się nie dziwię, że PiS rucha takie tytany
@kusy89: masz rację, ale ceny paliw są takie w całej Europie to nie jest tylko kwestia Orlenu, jak się domyślam to Europa w taki sposób utrzymuje Ukrainę, bo nie tylko my nie chcemy Rosji na Ukrainie.

Rozpędziło to inflacjie skutki są tragiczne, ale zastanówmy się co jest gorsze i wybierzmy.
  • 0
@iErdo
według strony wirtualnemedia.pl ruch na Wykopie co miesiąc to około 4-5 mln osób. Powiedzmy niech 1/10 z nich to osoba z prawami wyborczymi - jest to 400000 osób. W 2020 wystarczyłaby połowa tych ludzi aby przeważyć szalę prezydentury na stronę Trzaskowskiego - przegrał on właśnie o ok. 400000 głosów. Więc drogi Mirku nie jest to teoria z dupy ale fakty ją popierają.
  • 0
@kusy89 ależ oczywiście, że jest, bo zakładasz, że te osoby mają kontakt tylko z Wykopem, jak gdyby Wykop miał monopol na szkalowanie Orlenu, a prawdopodobnie większość z tych osób szkaluje Orlen też gdzieś indziej i wcale brak tego na wykopie nie wpłynie na ich zdanie