Wpis z mikrobloga

Twarz niekompetencji.

Nie rozumiem tego. Mieć TAKI portal, o gigantycznych zasięgach, największe forum, w sumie również opiniotwórcze i tak to #!$%@?ć.
Mihau mógłby być jak Elliot Carver z Jutro nie umiera nigdy. [Polskim] Magnatem mediowym do którego to Kaczyński jeździłby limuzyną by przekupywać go o pomoc w wyborach jak to robił z Rydzikiem, a co ma teraz Mihau? Ruch jak na blogu Kominka, 150 wykopów na głównej i ledwo kilka komentarzy xD
Serio, jak można było to tak #!$%@?ć? Najlepsze, że sam portal od pewnego momentu był "samograjem", no ale nie, lepiej zasrać portal trollami politycznymi, później ruskimi, rozkręcać liczne afery i zatrudniać moderację z dodatkowym chromosomem, ale nawet to nie zniszczyło tego portalu tak dobrze ugruntowany był w społeczności internetowej.

Ale Mihau miał plan, jak Jaś Fasola, musiał spieprzyć coś czego się spieprzyć nie dało, a jednak, yhh....
12 lat tu spędziłem, miałem duże nadzieje i sam chciałem współtworzyć go autorskim contentem.
Można było to dobrze zrobić, można było nagradzać jakoś współtwórców i portal by rósł, no ale nie xD
Z kompetentnym CEO ten portal by mógł być czymś więcej.
Rynce opadają...

Gdyby niekompetencja zmaterializowałaby się wyglądała dokładnie tak [pic rel]

#nowywykop #nowywykoptogowno #wykop #bialkov #afera #michalbialek
Pobierz loczyn - Twarz niekompetencji.

Nie rozumiem tego. Mieć TAKI portal, o gigantycznych ...
źródło: mihau