Wpis z mikrobloga

@HolzstockG:

typowe gówno normickie, które postuje swoje wyobrażenia o świecie przepełnione tęczą i laserami


O chłopie, przejrzałem kilka twoich postów. Ale masz nasrane we łbie konkretnie
@CptPrice: @sasik520 dam wam diagnozę

Fenomen sprawiedliwego świata albo hipoteza sprawiedliwego świata – błąd poznawczy polegający na tendencji do wierzenia, że świat jest w jakiś sposób „sprawiedliwy” i w związku z tym ludzie mieliby zasługiwać na nieszczęścia lub szczęścia, które ich spotykają.


Doświadczenia psychologiczne pokazały, że przyczyny różnych nieszczęść ludzie zwykle doszukują się przede wszystkim w ich ofiarach. Przykładowo (Lerner, 1966) pokazywano badanym doświadczenie, w którym kobieta była rażona prądem podczas
@HolzstockG: ojoj, każdy kto się nie zgadza z takim przegrywowym #!$%@? to bluepillowiec i normik?
Czy uważasz, ze tylko Twoja perspektywa jest obiektywna i Twoja racja najtwojsza?

Dlaczego szkalujesz normików za "wmawianie Tobie, ze to co myślisz to nie jest prawda", a później sam robisz dokładnie to samo tylko w przeciwnym kierunku?
Masz jakiś monopol na obiektywizm tylko dlatego, że uważasz się za pokrzywdzonego przez każdego wokół?

Jesteś takim samym brainletem
@CptPrice: wahadełko normika @GoT0Sleep moje posty oraz blackpill i badania naukowe plus obserwacja życia takim jakim jest po odjęciu romantyzowania jego oraz nadzieji i mylenia korelacji z przyczynowością i setki doświadczeń innych ludzi plus moje mówią inaczej. Zatem spie*dalaj spać