Wpis z mikrobloga

Coś się znów popsuło jeśli chodzi o obserwowane. Nie mam w nich najnowszego wpisu Białka mimo, że i on i tak wykopchangelog mam w obserwowanych.
Dodatkowo zauważyłem, że można dodawać wielokrotnie tę samą osobę do obserwowanych. Dodana osoba nie pokazuje się na stronie .../obserwowane/profile, nie wyświetlają się jej treści. Jedyne co się zmienia to licznik obserowowanych profili
#wykop #wykop20 #nowywykop

EDIT: Teraz w ogóle wszystko znikło z obserwowanych
  • 3
@ovdose: Mam tak od dawna. Jak zaobserwuje i potem odobserwuję użytkownika, to już nie mogę wejść w jego profil. A odobserwowanie tagu i zaobserwowanie go na nowo sprawia, że w Obserwowanych w ogóle go nie widzę.
@JPRW: A to widzisz, nawet sobie z tego nie zdawałem sprawy. Mi teraz zakładki profile i wszystkie w obserwowanych przestały działać, ale zniknęły z kolei powiadomienia z kategorii.
W sumie to nie wiem po co robię wpisy o niedziałających funkcjach, skoro wszystkie problemy są naprawiane "działającym" portalu. Co chwilę będzie coś nie tak jeszcze przez długi czas
@ovdose: Ja na przykład od dwóch dni nie widzę gorących, wczoraj nie byłem w stanie wejść w profilu w swoje plusowane wpisy, ale dziś o dziwo działają. Tak samo nie widzę żadnych treści w niektórych tagach, ale to też się zmienia dynamicznie ¯_(ツ)_/¯ Jutro pewnie padnie coś nowego.