Wpis z mikrobloga

OBIEKTYWNIE

moim zdaniem nowy wygląd #wykop nie jest zły. Jeżeli poprawione zostaną funkcjonalności, o których pisał @m__b i pojawi się fajnie działająca apka, to będzie wszystko cacy.

Też jakoś specjalnie nie mam za złe tych baboli, które wypuścili, choć trochę dziwi ich skala - oczekiwałbym od profesjonalnej firmy z TAKIM doświadczeniem większego wyczucia.

Daleki jestem też od śmieszków z przeprosin Michała. Fajnie, że jest jasny komunikat co robią, by serwis działał lepiej i że słuchają użytkowników.

Na wykopie jestem praktycznie od początku serwisu i pewnie zostanę tu dalej. Trzymam kciuki za rozwój w dobrym kierunku.

#oswiadczenie #nowywykop
  • 10
Też jakoś specjalnie nie mam za złe tych baboli, które wypuścili, choć trochę dziwi ich skala


@biesy: babole w pierwsze 2 dni jeszcze spoko, ale nie zrozumienie funkcjonowania serwisu (np. brak powiadomień z tagów) to już kiepska sprawa.
@biesy: Dziękujemy za te słowa, są dla nas naprawdę bardzo ważne. Obecnie (zgodnie z informacją przekazaną przez Michała) skupiamy się nad wdrożeniem najważniejszych dla Was poprawek. Po tym etapie, wspólnie z Wami, będziemy wdrażać nowe funkcjonalności, które sprawią, że korzystanie z Wykopu stanie się dla Was przyjemniejsze :-)
Po tym etapie, wspólnie z Wami, będziemy wdrażać nowe funkcjonalności, które sprawią, że korzystanie z Wykopu stanie się dla Was przyjemniejsze :-)


@wykop: przecież Wy macie tyle do poprawy że do 2024 roku tego nie ogarniecie, a piszecie coś o nowych funkcjach ;-)
Dziękujemy za te słowa, są dla nas naprawdę bardzo ważne. Obecnie (zgodnie z informacją przekazaną przez Michała) skupiamy się nad wdrożeniem najważniejszych dla Was poprawek. Po tym etapie, wspólnie z Wami, będziemy wdrażać nowe funkcjonalności, które sprawią, że korzystanie z Wykopu stanie się dla Was przyjemniejsze :-)


@wykop: no i super :). Tak trzymać. Zwróccie jeszce uwagę na "kropeczkę" przy dzwonku od powiadomień (nie znika po otwarciu wszystkich powiadomień, a dopiero