Wpis z mikrobloga

Mircy i Mirabelki, Wspólnie z Różową zaczynamy organizować nasz ślub. W zasadzie z naszych znajomych jesteśmy pierwsi więc nie mamy kogo się spytać. Korzystał ktoś z Was z usług wedding plannera ? Czy opłaca się korzystać z ich usług ? Krążą opinie że wedding plannerzy maja znajomości i potrafią zbić cenę np. przy negocjacji ceny za wynajem sali przez co zwraca się korzystanie z ich usług.
#slub #rozowepaski #niebieskiepaski #slubne
  • 4
@Coen_Nasztigal: Nie korzystałem. Sami ogarnialiśmy wszystko. Słyszałem że potrafią brać 10k i się nie martwisz. Jak masz kasę i ci się nie chce za tym biegać to może być to rozwiązanie. Jak chcesz wyjść na zero to musisz sam ogarniać. W trakcie całej uroczystości jest sporo rzeczy do ogarniania więc przyda się pomoc świadka, szwagra. Generalnie tak jak pisze @DelPierdo, im mniej wydasz tym lepiej dla ciebie. Po tygodniu nikt
@Coen_Nasztigal: ja to tylko słyszałem, że jak coś jest do ślubu to z automatu drożej. Jak szukał auta to mówi że prawie połowę taniej wyszło mu gdzieś wynająć normalnie niż z tych wszystkich ogłoszeń ślubnych. Wg mnie jak chcesz taniej to musisz sam dopilnować i porównywać ceny co gdzie bardziej się opłaca. Poza tym sale w większości mają terminy zarezerwowane ze sporym wyprzedzeniem to nie wiem czemu mieliby komuś cenę obniżać,