Wpis z mikrobloga

#motocykle #svlepszeodkobiety
#sv650
Kurlaaa byłem napalony na xsr700, dzisiaj ( co prawda tylko po garażu podziemnym) przejechałem się na sv (2020) znajomego z akcesoryjny wydechem, #!$%@? ale to ładnie brzmi, siedzi się wygodnie, trochę może prymitywne to wszystko ( chociaż wyświetlacz ma tyle samo opcji co g310r i więcej niż benelli) i jak sprawdziłem, ze da radę kupić praktycznie nowy motocykl za 25k to trochę się napalilem :D
Trochę słabe zawieszenie ale, ze nie przesiadam się z żadnej klasy premium to i tak powininem być zadowolony.

Przy 183cm wzrostu wydawał mi się bardzo wygodny, wiadomo, na trk 502x była super pozycja itd ale jak na nakeda było całkiem Ok.

Pomóżcie mi wybrać :D
Budżet mam max 30k, im nowszy motocykl tym lepiej.
Ciuchy, kask interkomy i inne gadżety już mam, bo to będzie mój 4 motocykl, ewentualnie jak zostanie trochę kasy to powoli chciałbym wymienić buty ( #!$%@? shima na jeden sezon СУКА БЛЯТЬ)

Szukam miejskiego motocykla w klasycznym stylu, chętnie jakiś scrambler lub coś w stylu cafferacee ale z prostą kierownica nie jest sv650x.
Fajnie jak byłby części łatwo dostępne bo coraz więcej rzeczy staram się robić sam

Byłem nastawiony na xsr 700( ale cen nowej poszła mocno w górę wiec i używki drożeją, jest tego trochę na olx ale większość odradzają na grupę xsr Polska)
Teraz znowu spodobała mi się sv, w budżecie byłoby mnie stać na nówkę, ale jak za 25k mam kupić 2 letni motocykl który ma wszystko to co nowka sztuka a przejechane ma kilka tysięcy kilometrów to w sumie same plusy bo odejdą mi przeglądy gwarancyjne + zaoszczędze na zakupie i pewnie kilka miesięcy oc)
  • 12
  • Odpowiedz
  • 0
@Ulvarin: cb poza plastikowym bakiem bardzo mi się podoba ( pełne a na niej robiłem) ale poza budżetem znacznie
Kawasaki to już w ogóle niestety :(

@Kick_Ass Widziałem, widziałem tez leoncino 800, ale jak już pisałem we wcześniejszym poście ( chyba tobie odpisywałem nawet) przez serwis z Gdyni, i ogólna jakość ( nawet spasowania, trk rozkręciłem całe i ciężko bardzo było to złożyć) + #!$%@? typu jakaś pękająca śruba od gmoli
  • Odpowiedz
trk 502x


@mchmjszk: Tyle, że tam te 48KM to sobie średnio wyobrażam. To jest chyba największa wada tej maszyny.

a cf moto cl-x heritage 700


@Kick_Ass: Bardzo fajny.

@mchmjszk Jest jeszcze Benelli 502C i tam te 48KM podobno lepiej sobie radzi.

Jeśli jednak jak piszesz, chcesz coś bardziej markowego, to chyba pozostaje w tych pieniądzach szukanie z pierwszej ręki z papierami.
  • Odpowiedz
  • 0
@PiotrFr: fajna propozycja, wał kardana, bak 22L, ale w tym budżecie to dostanę coś z 2016r, trochę już stary ( chciałbym minimum 2018) + u nas to jednak egzotyka a zależy mi na dobrym dostępie do serwisu i części
@ja_tu_tylko_na_moment i chyba tak zrobię, ale będę celował w 2/3 letnia używkę z małym przebiegiem ( trochę tego jest) a za zaoszczędzone pieniądze zmienię wydech i dokupić owiewkę w stylu retro/scrambler bo
  • Odpowiedz
@mchmjszk: fakt, nie wiem jak z tym w Polsce. Ja mam 30 km do salonu i to chyba moje następne moto. Charakter tej V to jest coś pięknego.
I ogólnie nie do zajechania. Znam parę z 2015+
-2016 co mają >100kkm

Ale tak naprawdę trzeba spróbować bo gutki trochę specyficzne są. Albo znienawidzisz albo zrobisz wszystko by mieć
  • Odpowiedz
  • 0
@Zielony34: Aktualnie mam trk 502x i już nie chce kolejnego benelli
Cf moto naprawdę fajnie wyglada i poniżej 27k mamy nówkę sztukę z salonu, ale pomimo, ze o ile dobrze kojarzę Chińska policja na nich jeździ, jakoś nie mam zaufania do tej marki
  • Odpowiedz
  • 0
@PiotrFr: kurczę, szczerze mówiąc nic nie wiem na ten temat, bonelli kupiłem z 2 ręki i automatycznie i tak wszystko straciłem,
Ale teraz szukałem u trójmiejskich dolerów i brak jakiejkolwiek informacji o 5 letniej gwarancji, a na 100% by się tym chwalili, z tym, ze w moim wypadku nie chodziło już nawet o gwarancje, a o jakość obsługi i serwisu w moim salonie.

Inne mirki pisały, ze w Gdańsku jest super
  • Odpowiedz