Wpis z mikrobloga

Czaje że wszędzie musi być w jury jakiś cham, ale wujas jak dla mnie za bardzo się poczuwa, to wywalenie to dla mnie xd może chłop powinien pokazać pokorę, przeprosić i ucałować stopki, ale bez przesady. Testują tych ludzi, a połowie z nich tylko zryją psyche, ten tekst o psychologu do laski płaczącej po kątach też bardzo trafny i nie mówię tu że ma ją głaskać po głowie, ale no jednak za daleko
#friz
  • 6
@ksanaru
ale on go nie wywalił za jakieś widzimisię tylko jak Oskarek wyleciał z tym #!$%@? varem XD żeby sprawdzać, to rzucił mu takie wyzwanie żeby utkał łeb, a że tamten się zgodził to już jego problem, jak by Oskarek po tekście wujasa powiedział coś w stylu "dobra to robimy to pod content dawaj niech będzie mocny odcinek" to by na tym jeszcze zyskał a wujas i tak by po tym powiedział
@ksanaru: a dla mnie Oliwier dobrze zrobil, szczerze nie dziwie sie, ze nie zakodowal co do niego tam Friz gadal w momencie jak juz wychodzil przez drzwi. Byl przekonany, ze nic nie bylo dlatego chcial dowodu, mial prawo. Rozczarowal sie jak to zobaczyl, no trudno ale nie powinni za takie cos kogos wywalac xD Nastepnym razem niech mowia do ludzi jak sa jeszcze w pokoju a nie za drzwiami i potem
Była też dziewczyna, która mówiła że ma chaos w głowie i jest po to aby go ogarnąć. No niestety przy takiej ilości stresu raczej wyciszenie nie będzie możliwe.
Testują tych ludzi, a połowie z nich tylko zryją psyche, ten tekst o psychologu do laski płaczącej po kątach też bardzo trafny i nie mówię tu że ma ją głaskać po głowie, ale no jednak za daleko


@ksanaru:
topikPajak - >Testują tych ludzi, a połowie z nich tylko zryją psyche, ten tekst o ps...
@corryand: Miał prawo, skorzystał, przegrał, decyzje mają konsekwecje, a nie "ura bura król podwóra, głośno krzycze wszystko moje".
Tworzenie środowiska gdzie zawsze można wszystko eskalować bez konsekwecji, jest toksyczne, głupie i nie prodktywne. Wujas zrobił dobrze