Wpis z mikrobloga

@maliczek: oj taką dawkę solo oralnie to ledwo co poczujesz, wg mnie nie ma sensu. Albo weź więcej (na mnie sniffem działa o wiele mocniej i po spróbowaniu orala, to już tylko donosowo biorę. Niestety mocno pali nos, no ale da się przeżyć), albo połącz z jakimś innym psajko, albo dysso, albo ziołem, bo 2C-B ma świetną synergię z innymi psychodelicznymi substancjami.
@maliczek: niestety zawsze ta gorsza opcja (bo nigdy aż tak mi nie zależało, by znaleźć proch), czyli kruszenie tabsów, zazwyczaj takich z deklarowaną dawką 22mg, czy coś w tym stylu.
Na miksach np. LSD + 2C-B + MDMA + zioło, albo 2C-B + keta + zioło + N2O przeżyłem na prawdę niesamowite tripy, no a bardzo wiele różnych rzeczy w życiu brałem i łączyłem, więc jakieś tam pojęcie mam.
@Yazda93: nope, przy takim miksie jest ryzyko Zespołu Serotoninowego, plus pewnie mocno wejdzie na serce. No i ja emkę biorę głównie tylko na specjalne okazje (nie ma to jak przytulać się z dziewczyną pod wpływem MDMA), a jak już wezmę ją tak po prostu, to łączę raczej z dyssocjantami, psychodelikami i ziołem, plus na zejściu benzo, opio itp.
No ale za to 3-MMC i inne ketony miksowałem między sobą wielokrotnie w