Wpis z mikrobloga

Jedyna charyzmatyczna osoba i nadajaca sie do Genzie to ten Oliwier. Ma taki vibe Świeżego. Reszta totalnie nijaka.
Dominik (kopia Czaro z teamu x) dużo gada i dużo go pokazują ale nie ma tego czegoś. On właśnie do teamu x by pasował ale nie Genzie xd Olka mało pokazywali ale od razu widać, ze jest innej orientacji co tez mogloby byc ciekawym dodatkiem do Genzie, tylko, ze jeszcze nie pokazal czy aby na pewno jest charakterny. Laski totalnie beznadziejne i nijakie, strasznie jestem zawiedziony. Ani szczególnie ładne ani z poczuciem humoru czy temperamentu. Nie mam zielonego pojecia dlaczego zdecydowali sie takie wziac xd Albo Wersow robila selekcje by nie bylo zadnego zagrozenia dla niej w okol Friza albo nie wiem kto je wybieral xD A te siostry to porazka, takie lamusowate i do tego od samego poczatku niezdecydowane i rozchwiane emocjonalnie po cholere brac takich ludzi..

Patrzysz na grupe i widzisz i zapamietujesz tylko Oliwiera, a za nim Olka i Dominika.
No i na koniec przechodzac do oszusta, nie ufalbym mu za grosz ale przynajmniej plus za odwage, upartosc i zrobil jakis content ale i tak sadze, ze daleko nie zajdzie, zaraz straca cierpliwosc do niego i go wykopia. Powinien teraz byc nieskazitelny by jakiekolwiek zaufanie wzbudzic. Moglo to wbicie na krYwy ryj byc w formie pranku, ktory wyszedlby zabawnie.. a wyszlo dziwnie.
Co do osob, ktore odpadly w pierwszym odc to bardzo dobry wybor. Ale powinna odpasc jeszcze Pola, totalny toksyk.

#friz
  • 4
@corryand: dlaej ten sam kierunek co genzie, marionetki bez zadnej wartosci, dzisiaj widze ze oceniacie genzie jako wyznacznik czegos xD ale trzeba pamietac ze nie maja oni zadnej wartosci w sobie.
@NewBlueSky: Jak dla mnie z tego castingu wyszedl im tylko Bartek z Kinga (ktora de facto sie nie dostala). A Mortalcio byl juz i flu i radzil sobie bardzo dobrze, a Swiezy im sie trafil jak slepej kurze ziarno.
@corryand: ten bartek to byl try hard, a nie widać po nim zadnej kreatywnosci. Nudny normik, co umie tylko gadac i gadac.

Kinga jest neutralna i jest ok tlem.

Swiesy tez imo brak kreatywnosci, ale w obecnej erze nie lcizy sie oryginalnosc tylko ze sa trendy i kazdy kopiuje cos wymyslonego przez innych xDd
@NewBlueSky: No Bartek w Genzie stal sie bardzo mdly, a w T5M w polaczeniu z Matterem wychodzili super. Bartek nie mual takiego flow z Genzie jaki mial z Matterem. To samo Matter sam nie umial nic stworzyc i byl za leniwy i posiada zero kreatywnosci xD Chociaz i tak jak przychodzi na gotowe i nagrywa u Murcix to on jest na tym filmie ciekawszy niz sama Murta xD Zabawniejszy itd. A