Wpis z mikrobloga

1) Po "naprawieniu" czarnej listy - nie widać wpisów nawet przy bezpośrednim wejściu w dany tag, super zmiana bulwo xD

2) Pomimo tego, że mam ponad 160 tagów obserwowanych, to po całym dniu widzę może z 10 nowych

3) Nowy UI, to zbrodnia na UX. Osobę, która zaproponowała i tę samą, która tę zmianę przyklepała powinno się wywieźć na taczkach z tej poznańskiej willi (ciemne czcionki na ciemnym tle, to jest absolutny szczyt wszystkiego)

3.25) W ogóle ile tutaj jest marnowanej przestrzeni. Do tego nawet znalezisk na głównej i wpisów na stronie jest tak mało, że przeglądanie jest irytujące, gdzie co chwila trzeba przechodzić na nową stronę.

3.5) Koleś, który robi alternatywny wygląd naprawdę się stara, ale nie wszędzie dam radę to zainstalować sobie (a i tak każda zmiana przez Wykop w sferze UI pewnie rozwali te wyglądy tworzone przez userów)

4) Brak powiadomień z tagów. Tego nawet nie skomentuję.

5) Brak komentarzy w profilu, a jak się bezpośrednio chce je załadować, to trwa to nawet z minutę xD

6) Jeszcze większe oderwanie moderacji od społeczności. Teraz nawet nie wiadomo kto odpowiada za jakie zgłoszenie. Totalne olanie wszelkich próśb ludzi, żeby poprawić kontakt i zbliżyć go między modami a userami.

7) Praktycznie wszystkie zmiany, o które prosili ludzie w ramach nowego Wykopu zostały też olane ciepłym moczem.

8) Niby podstawy serwisu zostały bez zmian, ale na każdym kroku czuć ten regres w sferze przyjemności z korzystania i przeglądania treści.

#nowywykop #wykop20
Pobierz jaqqu7 - 1) Po "naprawieniu" czarnej listy - nie widać wpisów nawet przy bezpośrednim...
źródło: Who-Killed-Hannibal
  • 1
@jaqqu7: Mnie najbardziej drażni, że nie mogę sobie sprawdzić listy obserwowanych użytkowników, bo nie mogę przejść z jednej podstrony na drugą, a jak kliknę w obserwowane profile to nie wyświetla mi wszystkich postów napisanych przez obserwowanych. Ale teraz i tak nikt tu nie piszę więc właściwie nie ma różnicy :D
No i najlepsze gdyby nie ten ciemny motyw wykopu robiony przez któregoś mireczka w stylusie nie dałoby się tu w ogóle