Wpis z mikrobloga

Sytuacja po ponad 3 dobach:

- wpisy mające mniej niż 50 wykopów wchodzą na główną
- większość znalezisk na głównej nie przekracza 500 wykopów
- jak coś ma ponad 500 wykopów (OSTROŻNIE!) to staje się HITEM
- komentarze do znalezisk które można było śledzić pół dnia (pis, inflacja, gospodarka itp.) daje się obskoczyć w nie więcej niż 10 minut
- tagi związane z wojną straciły większość dawnego ruchu
- dzisiejsza relacja Mirków z tagu #skoki była ledwo co widoczna (może kwestia konkursu o 8 rano w piątek, trzeba obserwować jutro), podobnie jak niedawny mecz Polaków w #pilkareczna
- jedyne nośne tematy, które gromadzą ludzi to jechanie po Michale
- rumun niezmienne testuje zabezpieczenia strony
- tracę na wypoku o wiele mniej czasu niż kiedyś...
- ... bo praktycznie nie mogę na niego wejść na Androidzie xD (działa tylko w incognito, a i tak mnie non stop z niego wylogowuje)
- obrazy zapisują mi się w jakimś dziwnym formacie
- wrzuciłbym jakieś swoje relacje z wycieczek po górach jak kiedyś, ale przy takim spadku zainteresowania portalem nie chce mi się xD
- nawet nie chce mi się zakładać konta na #hejto - ta strona w niczym mnie nie przyciąga
- ogólnie to czasy sprzed 17 stycznia (bo powiedzieć, że były to czasy świetności to za dużo) już nie wrócą, nawet jeśli wykop przetrwa

#wykop #nowywykop #moderacja
Pobierz WR9100 - Sytuacja po ponad 3 dobach:

- wpisy mające mniej niż 50 wykopów wchodzą na ...
źródło: wykop
  • 4
@WR9100: nawet tag o siłce czy patotagi są praktycznie pust. W gorących to samo od rana (gdzie kiedyś jak wchodziłem co godzinę-dwie to było nawet parę nowych znalezisk. Lipa, nie ma gdzie uciekać nawet, chyba zmigruję na reddita finalnie
@WR9100 Ja widzę, że wiele osób wrzuca jakiś ciekawy content i przyznają sami, że się tam dopiero otworzyli, bo nikt nie hejtuje, ani się nie #!$%@?, o byle gówno. Mnie samego przestali #!$%@?ć ludzie, których tutaj miałem na czarno, jakoś tak jest milej xD
No i są użytkownicy, którzy przestali tu postować przez #!$%@? towarzystwo albo brak reakcji. Jest mirek od topgara, jest mirabelka co wrzucała co piątek zdjęcie z winiaczem xD