Wpis z mikrobloga

Mam takie pytanie, może głupie, może nie, nie wiem, ale dlaczego @wykop zdecydował się na wprowadzenie nowej odsłony portalu bez konsultacji z użytkownikami, którzy niby tworzą tę społeczność? Dodatkowo to, że zignorowano proces otwartego testowania i zbioru feedbacku przed wprowadzeniem zmian to XD, no bo co mogło pójść nie tak. Pytanie, czy @m__b został oszukany przez szwagra, czy jest po prostu głupi? A może to ja jestem #!$%@?ęty, luudzie #!$%@?.
Zastanawiające jest również to, że mimo trzyletniej pracy nad nową odsłoną, nie udało się uniknąć takiego #!$%@?. Jak oni maja, to teraz niby naprawić, skoro aktualny wykop, to efekt 3-letniej pracy? Moim zdaniem samo to, że po 3 latach pracy i ogłoszeniach, że tagi już działają, a dalej walczą z tagami świadczy o tym, że ludzie, którzy nad tym pracują już dawno powinni zostać #!$%@?, tak samo ludzie od designu którzy nie maja za grosz estetyki i sprawili, że portal jest nieczytelny, wyświetlane jest mniej treści, jest więcej klikania i skrolowania, niesamowite #!$%@?.

#wykop #wykop20 #afera #humorobrazkowy
Pobierz Heekate - Mam takie pytanie, może głupie, może nie, nie wiem, ale dlaczego @wykop zde...
źródło: GFDG
  • 2
@Heekate: Jakie trzy lata xDD? Trzy lata temu to wykop 2.0 był "prawie skończony, w najbliższym czasie odpalony".

Zresztą... Wierzysz w to, że oni tyle czasu to robili? Pewnie to powstało w lekko miesiąc w zależności ile godzin zostało nad tym spędzone dziennie.

Dobrze, że przynajmniej poprawiają teraz na bieżąco błędy, przynajmniej próbują to naprawić.