Wpis z mikrobloga

na #hejto działa coś takiego że śledzę tag #rower a nie chcę żeby mi wyskakiwały powiadomienia z rowerowego równika to daję równik na czarno i jest tak jak bym chciał? Zawsze mnie to denerwowało że w sezonie po paru godzinach miałem 50+ powiadomień z tego 3/4 dotyczyło rowerowegorównika i klikałem odczytaj wszystkie, nie chciało mi się wyłuskiwać dyskusji rowerowych o sprzęcie/trasach/promocjach itp.
  • 3
@Rinter: też tak mam ale jak były powiadomienia nie to sprawiało kłopotu.
Teraz pokazują się ciągle posty o tym ze ktoś jeździł przez godzinne rowerem.
@bibsz: teraz to już w ogóle padaka. Niedużo tagów obserwowałem, ale lurkam na hejto i tam większy ruch jest na części tagów które obserwuję niż tutaj, ale na pewno w dużej mierze jest to spowodowane tym że z wykopu po prostu nie da się w tej chwili korzystać. Dużo rowerowych mirków też tam się przeniosło bo poznaję po nickach. No zobaczę jak się sytuacja rozwinie, na razie od 3 dni każda
@Rinter: Może nie tyle że trudniej, a bardziej to że trzeba zmienić przyzwyczajenia i skonfigurować wypok pod siebie. Możesz sobie zrobić własną kategorię po lewej i dodać tam tagi które chcesz śledzić, i jednocześnie dodać na przykład rowerowyrównik na czarną i siema