Wpis z mikrobloga

+550K i nikogo już nie obchodzi zaorski, jaka cisza, cichosza :D wszyscy moi fani (których jest sporo - widziałem kiedyś plusy ;) ) pochowali sie do nor.
A dzisiaj Rafał gra nasdaq L :))))))))) wydaje mi sie że jest szansa na swiętowanie na wykopie bo to sie może nie udać :)
#zaorski #gielda
  • 8
@Lomoijj: nie po prostu łykopki robia to samo o co ich tak dupy bolą, jak zaorski traci to mnóstwo wpisów i komentarzy a jak zarabia i wrzucam post to sie zbiegają i bóldupią, że jak to tak można pisać że komuś coś wyszło. Wg wykopków zaorski cały czas traci, inteligenci jeszcze nie zauważyli że żeby tak tracic setki tysiecy zł to trzeba je skądś mieć :)
Mam czasem wrażenie i takie
@kamil-wasniewski: A mnie denerwuje takie podejście gdy taki @Lomoijj uważa się nieskromnie za lepszego od innych, jacy to inni są inteligenci i to poczucie winy znęcania się nad upośledzonymi nie mającymi racji. Ja tu widzę tylko zakompleksionego przegrywa, który publikuje treści w internecie i nie potrafi przyjąć odmiennego zdania.
"Gdzie są moi fani" - jprdle.....

Gdzie są minusy ja się pytam?. @Lomoijj nie produkuj się z odpowiedzią, już Cię zablokowałem. Zostaw
Inaczej, ja uważam że ludzie cieszący sie z porażki innych są po prostu gorsi :) hehe, ale to różnica pomiedzy trzecim swiatem z prądem a krajami i społeczeństwami cywilizowanymi ;)