Wpis z mikrobloga

Velma od #hbomax to jakaś tragedia, zamiast treści l, w pierwszych tylko odcinkach, bajdurzenie o rasie, pochodzeniu, orientacji, stereotypach...

Przecież jedyne co te postacie mają wspólnego z Wehikułem Tajemnic to imiona. Fred jest idiotą, Norville (bo to na pewno. Je jest Shaggy) to stereotypowy simp, Daphne - nie komentuje. A sama Velma, echhh...

Wygląda na to że powstał godny konkurent dla Dziedzictwa Krwi (spin-off Wiedźmina) w kategorii - weź znane uniwersum i zrób z niego wielkie gó...no.

I te żenujące niby żarty. ()

Ciekawe kiedy zaczną się oskarżenia że hejterstwo bo rasizm, mizoginia, homofobia, bla bla bla

Więcej nie dam rady oglądać jak 2 odcinki.
Tragedia dla fanów, jak ktoś nie zna serii Scooby-Doo to też nie ma czego tu szukać, bo nie znajdzie nic poza imionami.

2+/10 to i tak optymistyczna ocena

#seriale #chimeryczneseanse
  • 5
@Djelon: tu nawet nie chodzi o propagandę, ale o zwyczajnie kiepski serial, który się ślizga na znanej serii, mimo, że nie ma z nią nic wspólnego. Zapowiadają drugi sezon, kolejna chała. Może HBO MAX pójdzie mimo wszystko po rozum do głowy i odda prawa Netflixowi, tam akurat znajdzie swoją niszę #pdk
@vytah: to się samo komentuje. Scooby-Doo to bajka mojego dzieciństwa, więc byłem ciekawy, nawet pomimo negatywnych opinii które czytałem.

Natomiast dwa odcinki wystarczyły, żeby się z nimi zgodzić. Niech HBO się wymieni z Netflixem za Wednesday, gdzie są podobno jakieś zawirowania licencyjne.