Wpis z mikrobloga

Tego moderatora #!$%@?ć i jednocześnie trzymać się dalej polityki zero przegrywów na hejto. Z wykopu zrobi się karachan, gdzie zostaną same ułomki i przegrywy narzekające na polki, a z hejto zrobi się wykop sprzed 10 lat. Czyli same informacje ciekawostki i normalne dyskusje :3
  • Odpowiedz
na hejto juz ludzie zapomnieli o aferze, a wykopki beda jeszcze 2 tygodnie tym żyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ta ankieta. Xddd

@le1t00: to follow-up do ostatniej ankiety Elona Muska jakby ktoś nie wiedział xD Objaśniam, bo niektórzy tu myślą, że on dodał ankietę specjalnie po angielsku żeby nie zrozumieli XD
  • Odpowiedz
@Variv: niby tak, ale na ten moment jedyne osoby które jeszcze tak piszą to hardcorowe neckbeardy (m'lady <tips fedora>) z których nawet 4chan ciśnie bekę. Ogólnie ten cały post i cała ta afera to taki cringe, że szkoda gadać. Jakbym widział 15 latka, który dostał moda na jakimś forum z 10 użytkownikami xD Absolutnie nie zdziwiłoby mnie to gdyby ten typ miał multi, żeby sam sobie przyklaskiwać.
  • Odpowiedz
@xdTM @zbrodnia_i_kawa @LostSmoker : Widziałem tą ankietę, głosowałem, ale szczerze jakby mi tak pracownik napisał (załóżmy że tam pracuje) to bym go wywalił na zbity ryj.. Kompletnie zarozumiały mam wrażenie buc..
Chyba że ja nie umiem interpretować wpisów i intencji w tym przypadku... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@xdTM: <wdech >Co za turbo #!$%@? < nerwowe kaszlnięcie> turbo #!$%@? <ironiczny uśmieszek> człowiek. < wydech > Najgorsze jest to, <poprawia włosy, wdech> że tacy ludzie <znów poprawia włosy> garną się do rządzenia innymi <uśmiecha się szarmancko, wydech> <parę sekund przerwy na oddech> jak żuk do kuli gnoju <wydech>
  • Odpowiedz