Wpis z mikrobloga

chłop se po 11 latach przypomniał do jakiej dokturki jeździł po raz pierwszy jak wybuchła borelioza. Obczaiłem te tereny na mapce i ludzikiem w googlach 3d. Drzewka, zieleń wkomponowana w 4 pietrowe bloki z wielkiej płyty. Rozpoznałem to miejsce po aptece na 1 piętrze do której wchodziło się po wąskich schodach, a w sąsiednim budynku dokturka. W tej aptece chłop musiał nagle zapłacić po 400 zł na miesiąc leczenia (na dzisiaj to jak 1000 zł).
22 lata miał chłop, wtedy coś pękło w moim życiu i świat przestał być bananowy. Wcześniej mimo #!$%@? psychiczno emocjonalnego głowa pełna marzeń, była moc, przyszłość, chyba więcej testosteronu miałem. A po tym chłop stał się dorosły.
Musiał nagle walczyć o życie dosłownie, bo serduszko #!$%@? było, całe zdrówko #!$%@?. Musiał ganiać po dokturach prywatnie, bo NFZ się wypiął, a nie miał pracy wtedy. Małe oszczędności ze stypendium socjalnego i alimentów. 2000 zł.
To było na prawdę jak wojna. Wojna zmienia ludzi.

Normiki pieprzą, że co cię nie zabije to cię wzmocni. Może i tak, ale czy celem życia jest to by być silny czy by się nim cieszyć?

jestem żołnierzem armii tego świata

jestem okruchem w paszczy smoka


#przegryw #gehenna #borelioza
aczutuse - chłop se po 11 latach przypomniał do jakiej dokturki jeździł po raz pierws...

źródło: pykcy4bwmwz81

Pobierz
  • 5
Musiał ganiać po dokturach prywatnie, bo NFZ się wypiął, a nie miał pracy wtedy. Małe oszczędności ze stypendium socjalnego i alimentów. 2000 zł.


@aczutuse: Jak to znaczy że nie miałeś ubezpieczenia, a byleś studentem to zostałeś koncertowo wydymany przez uczelnię
@Filipterka25: miałem ubezpieczenie, ale nie chcieli mnie leczyć. Jedna internistka stara to w ogóle głupia jakaś czy co. Druga powiedziała, że się boi, bo młoda i mało zarabia i jak wypisze leki to ja moga #!$%@?.
Polazłem do dermatologa to mi powiedzieli wizyta za pół roku albo teraz 200 zł prywatnie.
No i ten dermatolog dał antybiotyk, ale nie powiedzial nic jak stosowac i sie zagrzybilem po 7 dniach ,sraczka nie
@Filipterka25: najgorsze ze nikt z tych dokturuw nic o diecie nie powiedział, samemu do tego doszedłem wraz ze społecznością. Że absolutnie nie wolno cukru jesc przy infekcajch bakteryjnych, a wrecz wskazane jest ograniczenie weglowodanow. Poznałem też inne zasady dietetyczne, poznałem ziółeczka które pomagają i jakoś się trzymam... 3 rok bez antybiotyków...
ostatnio mam problem znów z okiem, jakby mgielka i pieczenie to bede musial isc po krople antybiotykowe, i znow sie