Właśnie skończyłem pierwszy sezon w Nottingham Forest. Klub objąłem tuż przed sezonem 2026/27. Wcześniej 4 lata prowadziłem reprezentację Polski, gdzie zostałem wicemistrzem Europy w 2024 roku, po porażce w finale z Francją 1:3. Na Mistrzostwach Świata w 2022 i 2026 rolu odpadałem tuż po wyjściu z grupy. Do dymisji podałem się po turnieju na amerykańskich, kanadyjskich i meksykańskich boiskach, gdzie ograło nas Maroko w drugiej rundzie 2:1.

W Nottingham moim głównym celem było utrzymanie się w Premier League. Zastałem całkiem solidny zespół. Kupiłem między innymi Cole'a Palmera, Josha Tymona i Exequiela Zeballosa. Po pierwszej połowie sezonu zajmowaliśmy jednak 18. miejsce w tabeli, a moja posada była zagrożona. Mimo ogrania United 1:0 i remisach z Arsenalem i Tottenhamem, zdarzały nam się głupie wpadki. Jedynymi, którzy nie zawodzili byli kapitan Jacob Greaves i Matt Grimes. Obrona grała fatalnie, Kehrer i Oxford robili coraz głupsze błędy. Ten pierwszy odszedł zimą, a do klubu sprowadziłem utalentowanego wonderkida z WBA. Oprócz tego sprowadziłem nowego rozgrywającego - Brendena Aaronsona z Leeds za 45 milionów.
Udało nam się utrzymać w lidze. Końcówka sezonu była w naszym wykonaniu wyśmienita, pnęliśmy się w górę tabeli i ostatecznie skończyliśmy na 15. pozycji. Nawet z mocnymi rywalami pokazywaliśmy klasę i byliśmy bliscy remisów z United i Arsenalem. Nasz grecki golkiper - Odysseas Vlachodimos zrobił w tym sezonie coś niebywałego - obronił aż 8 rzutów karnych! W drugiej połowie sezonu był niesamowity, ratował nam skórę setki razy. Oprócz niego w powietrzu błyszczał Greaves, nasz kapitan i stoper, autor pięciu bramek. Taiwo Awoniyi strzelił 14 bramek, Palmer 8, a nasz żelazny dżoker - Che Adams, 5.

Plan na następny sezon, to wzmocnić się trochę i zająć wyższą lokatę (10-14 miejsce). Mój długoterminowy plan, to wrócić do europejskich pucharów z Forest.
W komentarzach wklejam skriny najlepszych zawodników, tabeli, utalentowanego rumuńskiego wonderkida itd.