Wpis z mikrobloga

Taka refleksja mnie naszła. Odkąd pojawiła się nowa wersja Wypoku, to nie mam ochoty tu zaglądać. Serio. W poprzedniej odsłonie portal ze śmiesznymi obrazkami odwiedziałem kilkanaście razy w ciągu dnia, głównie żeby szybko sprawdzić główną, wykopalisko i obserwowane tagi. Teraz? Jest to raz w porywach dwa razy, ale prawie momentalnie wychodzę, bo cały czas łapię się na tym, co tu się tak naprawdę odjaniepawliło.

I o czywiście mój problem z dodawaniem znalezisk z portalu MetalNews.pl, z którym borykam się ok. 2 lata, nadal nie został naprawiaony. Support tylko przeprasza i podobno ponowia temat w dziale tecnicznym. I tak już mija sobie nadzieja, że dla nas MN nie ma tu miejsca. Słabiutko.

Rzekomo naprawili tagi, a popsuli ~200 innych rzeczy.

#wykop #moderacja #afera #moderacjacontent #metalnews
metalnewspl - Taka refleksja mnie naszła. Odkąd pojawiła się nowa wersja Wypoku, to n...

źródło: scr

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
@metalnewspl: mam tak samo, wchodze patrzę świeci mi się ikonka przy Kategorii z tagami co sobie utworzyłem, wchodzę, ale nie wiem co się tam dodało.. komentarz, znalezisko czy nowy wpis na mirko - kiedyś jak się klikało w powiadomienie z tagu od razu wiedziałeś kto co i jak. Nie ma sensu tu wchodzić bo tracę tylko czas. W teraz sumie wchodze tu tylko żeby poczytać sobie narzekanie innych, bawi mnie ta
  • Odpowiedz