Wpis z mikrobloga

Newsy książkowe od Whoresbane'a!

Drugi news / 18.01.2023

Wydawnictwo Znak zapowiada najbardziej wyczekiwany dodruk z Czarnej Serii poświęconej historii II Wojny Światowej. "Walka o Hiszpanię 1936-1939. Pierwsze starcie totalitaryzmów" Antony'ego Beevora finalnie wróci do sprzedaży 13 marca w sklepie wydawnictwa, a w pozostałych księgarniach od 23 marca 2023 roku. Wydanie w twardej oprawie z obwolutą obejmuje 628 stron, z ceną detaliczną 99,99 zł. Poniżej okładka i krótko o treści.

Pierwsze starcie totalitaryzmów!


Hiszpańska wojna domowa, która rozegrała się w latach 1936-1939, była pierwszym starciem między komunizmem a faszyzmem, a przede wszystkim zwiastowała drugą wojnę światową. Antony Beevor wprowadza nas w tamte lata: biały terror, czerwony terror, rewolucję i polityczne walki wewnętrzne, obcą interwencję. Opisuje wojnę w sposób obiektywny i z perspektywy dwóch walczących stron, a moralny osąd pozostawia czytelnikowi.


Autor, jeden z najpopularniejszych pisarzy historycznych na świecie, potwierdza najlepsze cechy swego pisarstwa. Umiejętnie pokazuje korzenie konfliktu oraz jego konsekwencje. Buduje wciągającą niczym najlepszy thriller narrację oraz dociera do wiedzy, która może zaskoczyć nawet znawców tematu. W mistrzowski sposób przedstawia obraz działań wojennych oraz oddaje polityczny klimat starcia.


#ksiazkiwhoresbane'a - tag, pod którym chwale się nowymi nabytkami oraz wrzucam newsy o książkach
Chcesz mnie wesprzeć? Mój Onlyfans ( ͡° ͜ʖ ͡°) ⇒ patronite.pl/ksiazkiWhoresbane
#ksiazki #czytajzwykopem #znak #czarnaseriaznak #iiwojnaswiatowa #historia #beevor #antonybeevor #hiszpania
Whoresbane - Newsy książkowe od Whoresbane'a!

Drugi news / 18.01.2023

Wydawnictwo Z...

źródło: 2

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • 1
Zawołałbym wszystkich plusujących poprzedni news o dodruku ale nowy wykop postanowił zmienić formę wyświetlania plusujących i mój skrypt już nie działa. Zapraszam na hejto
  • Odpowiedz
@Whoresbane: widziałem wczoraj tę książkę na Allegro w przedsprzedaży, od razu pomyślałem o Tobie () ale boję się póki co zamawiać, żeby nie było znowu dziesięciu przesunięć terminu
  • Odpowiedz