Wpis z mikrobloga

Eh, człowiek na wykopie męża poznał, nie jedną aferę przeżył, co roku z cudownymi osobami na #wykopaka smieszkował, jak był problem nieważne z jakiej dziedziny to też zawsze ktoś pomógł a teraz nie wiem nawet co powiedzieć. Smutno mi poprostu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
To pokazuje tylko, że ten portal tworzy społeczność i mimo masy niedociągnięć i tego co od jakiegoś czasu wyprawiała moderacja razem tu sobie śmieszkowaliśmy ale chyba już za dużo ¯_(ツ)_/¯

#zalesie #nowywykop
  • 8
@CurlyHairGirl: Mam podobne przemyślenia, mimo wszelkich patologii tego portalu człowiek z przyjemnością tutaj przebywał, przeglądał głupoty, i głupoty pisał. Dobrze się bawił na #wykopaka, a i czasem coś mądrego przeczytał, czy się dowiedział. Portal jest obecnie w takim stanie że aż się odechciewa wchodzić, a wypalająca oczy kolorystyka trybu nocnego nie pomaga. Pewnie wykop przetrwa i po jakimś roku poprawek będzie się dało jako tako korzystać, ale masa ludzi już
Zgrywajac_twardziela - @CurlyHairGirl: Mam podobne przemyślenia, mimo wszelkich patol...

źródło: and-now-its-all-over-goodfellas

Pobierz
@Zgrywajac_twardziela
ehh, konta na razie nie usunę, zobaczę w jaką stronę to wszystko pójdzie ale masz rację - część społeczności odejdzie i już nie wróci. Będzie to pewnie też ta część, która robiła tu najbardziej wartościowy kontent i której zależało bo wrzucać śmieszne obrazki można na byle gówniany portal.
W najgorszym wypadku zostanę tu rok tylko i wyłącznie dla wykopaki bo jakoś trudno mi uwierzyć, że moderacja zacznie słuchać potrzeb użytkowników i