Wpis z mikrobloga

OOOooooooooooooooooooooooooo Wykopie. Ale grubo.
Konto, z którego teraz piszę usunąłem z dwa lata temu i założyłem nowe.
Mogłem podać nowy login! mam historię mirko. Mam historię wykopków :O

W skrócie wykop nie usunął mojego USUNIĘTEGO konta, musiał nadal przechowywać mój email/fbid, a po migracji mogłem odtworzyć to konto.

@m__b macie jakiś program bug bounty? bo za to to poproszę wypłatę.

#wykop20
  • 6
@pokukma: mam to samo. Plus na moim byl ban. Co ciekawe przed zmiana konto bylo normalnie usuniete, a po update sie pojawilo jako "aktywne". Dalej kazdy mogl przegladac moj profil i myslec, ze jestem aktywnym uzytkownikiem. Moje podejrzenia sa takie, ze to sluzy do statystyk i podbijania wyswietlen :) beda sie chwalic ile maja uzytkownikow, podczas gdy wiekszosc z nich to martwe konta.
@pokukma: Wpisy usunięte też zostały przywrócone. Teraz wszyscy dostaniemy bana za multikonta ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Powiadomienia dalej odwalają. Mirko jest kompletnie nieczytelne na telefonie. Przynajmniej tagi działają. Może jak ogarną czytelność i pozostałe błędy to będzie git.
@pokukma: Znalazłem ten wpis podczas przeszukiwania Mirko 6h, a mam większość tagów na czarno więc...

Powiadomienia to gówno. Wcześniej jak ktoś dodawał coś na tagu to dostawało się powiadomienie, a teraz jest patologia.

Do tego komentarzy pod wpisami nie widać na profilu. Tu jest tyle rzeczy do poprawy aby to normalnie wyglądało. Do tego te dwie wku*wiające kulki po prawej stronie na telefonie.