Wpis z mikrobloga

Mirki Pomocy.

Sieci neuronowe - Madaline i Hopfield - jakiekolwiek materiały po polsku (szczególnie madaline, hopfielda wszędzie sporo jest).

Podjąłem się napisania pracy inżynierskiej i zostało mi 3 dni a właśnie zaczynam, albo jutro od rana zacznę.

- Jakieś przykłady jak prawidłowo działające sieci powinny rozpoznawać np. wzorce itp?

(tak do kompletu trzeba napisać program... Dobrzy by było porównać czy prawidłowo działają jak napiszę)

Z góry dziękuję i niech wam Bozia w dzieciach wynagrodzi czy co tam chcecie :)

#pomocymireczki #pomocy #siecineuronowe #sztucznainteligencja
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@surlin: 3 dni powiadasz xD


@krzyk4cz: No 3 dni... właśnie czytam Tadeusiewicza "Sieci neuronowe", 3 dni to sporo czasu, 1 na program + 2 na prace... no ale trzeba się sprężać i można zapomnieć o przespanych nocach :(
  • Odpowiedz
@krzyk4cz: @rudy2007:

3 dni przy moim trybie życia było jednak nierealne łapcie plusa za słuszny śmiech :(

Choć tydzień (właśnie sobie sprawdzam stylistykę itp.) uważam za dobry rezultat i tak, szczególnie, że trzeba było zrobić aplikację i dwa oddzielne moduły każdy rozpoznający obrazy w różny sposób. 80 stron tez się samo nie napisało, jestem z siebie dumny więc się chwalę niedowiarkom xD
  • Odpowiedz
@krzyk4cz: Nie wiesz przypadkiem jak zmienić właściwości pliku w LibreOfice tak, aby pokazywało datę utworzenia z rok albo półtorej wcześniej?

- Metoda kopiuj wklej do czegoś innego odpada, za duże ryzyko że się wszystko mi tutaj rozleci (bibliografia, szablony itp.)
  • Odpowiedz
@krzyk4cz: Nic nie dało, trudno, wątpię aby ktoś na taki szczegół zwracał uwagę, zresztą nie jest to żaden błąd przecież, po prostu lepiej by wyglądało.
  • Odpowiedz
@krzyk4cz: Powiedz mi jeszcze dobry człowieku jak wstawić twardą spację ale taką, aby jej wielkość się zmieniała wraz z formatowaniem?

Trochę głupio to wygląda np. justowanie zrobiło troszkę większe spacje a twarda spacja jest mniejsza, prawie tego nie widać, ale razi w oczy.
  • Odpowiedz
To dziwne.


@krzyk4cz: Windows pokazuje date utworzenia na grudzień 2012, czyli ok. Libre office po otwarciu pliku już sprzed tygodnia :P

Chodziło mi o tę drugą datę.
  • Odpowiedz
@surlin: tego raczej nie zrobisz przy justowaniu ;(


No to tragedia, bo chciałem pojechać "znajdź i zamień" wszystkie przecinki, kropki, spójniki itp.
  • Odpowiedz