Wpis z mikrobloga

#revolut Szanowne Mirostwo, dopiero od niedawna korzystam z Revoluta, więc pytanie nooba. Próbuję zapłacić w szwajcarskim sklepie Interdiscount około 700 CHF i nie idzie, za każdym razem pisze, że transakcja odrzucona. Próbowałem revolutowych wirtualnych kart (MasterCard i Visa) oraz fizycznej (Mastercard). Na rachunku mam ponad 800€, nie muszę ich przed transakcją wymieniać na CHF, przewalutowanie nastąpi automatycznie w momencie płatności, zgadza się? Może być tak, że sklep z automatu blokuje karty wystawione przez ten bank? Nie mam ustawionych żadnych limitów na kartach.
  • 3
@Jacoos1
Tak, przewalutowanie powinno zrobić się samo, ale też często mam taką przypadłość, że odrzuca mi transakcję. Może masz włączoną blokadę lokalizacyjną? Bo ponoć coś takiego istnieje
  • 0
ale też często mam taką przypadłość, że odrzuca mi transakcję. Może masz włączoną blokadę lokalizacyjną? Bo ponoć coś takiego istnieje


@igrek97: Nie mam, specjalnie ją wyłączyłem i z tego co widzę to dotyczy ona wyłącznie karty plastikowej (przy fizycznej płatności w punkcie sprawdzana jest lokalizacja Twojego telefonu).
@Jacoos1
No to nie wiem ( ͡° ʖ̯ ͡°) też mi się zdarzają problemy z odrzucanymi transakcjami, czasami kilkanaście euro, czasami więcej.
Nawet ostatnio dostałem mandat we Francji i przez telefon odrzuciło płatność, ale kartą poszło. Oczywiście obciążyło mnie dwa razy