Wpis z mikrobloga

#kucyki [ #mlp artysta: !@#$ wykop ]
Ale g...o. Oceniając szatę graficzną g...o portalu. Urzytkowość... średnia. Tę ramkę na dodawanie wpisu zobaczyłem dopiero po zmianie na #nocny
Ciężko ogarnąć co gdzie jest, czyli jest burdel. Co akurat mnie cieszy ( ) Zapraszam na Lurka.

Panel moderacyjny dostepny pod ustawienia => naruszenia ... to od dawna jest moja strona startowa do tego portalu bo nigdy nie wiadomo co im przyjdzie do głowy i do czego się dosrają.
Jest bardziej przejrzysty i teraz widzę jak wiele wysiłku wkładam by przemówić do cenzorskich nazioli. Najlepsze reakcje mają na język jak do zwierząt.

Mimo czrnych list dalej nie wprowadzili ochrony urzytkownika i braku mozliwości wyświetlania własnych wpisów u osób na czarnej. Tak jak to ma miejsce na Lurku.
Dalej nie ma przejrzystości kto wystawił donos (tak jak w PRL). Te rzeczy są widoczne na Lurku.
Usuneli podgląd który moderator podjoł decyzję XD (to tym bardziej nie zmieni podejścia do Brajanków). Na Lurku wiadomo kto co.
Nadal też nie ma podglądu na globalne decyzje moderacji... znowu tak jak na Lurku XD. Ergo, to co odwalają jest dalej nie przejrzyste.

Mój ostatni ban właśnie tego dotyczył. Liczę że uda się zrobić pierwszą "afera" w najbliższym czasie... zwłaszcza, że sfałszowali powody bana.

Dla tych co byli ciekawi czemu mnie nie było na kucykach.
Morderacja jak na tępych zamordystów przystało nienawidzi kucyków i zwyczajnie zbanowała ostatnie przygotowane galerie.
I bardzo dobrze... nie powinni mieć odsłon.

Nie chcę opuszczać tagu kucyki przez zawiść de...i.
Jednocześnie widzę, że beze mnie umiera. Dla tego pytam o Wasz kuce (obserwatorów tagu #kucyki i #mlp ) feedback.
W jakim kierunku powinniśmy pujść? Patrz dołączona ankieta.


Liczę na Wasze podpowiedzi. Napiszczie swoje pomysły i czy jest jeszcze sens tu siedzieć?

Pozdrawiam was kuce serdecznie.

[edit] Są problemy z dodawniem obrazków XD. Czy mówiłem że ten portal to g...o?

Obrazek tu.
https://i.imgur.com/Fd4n26C.jpg

Czy dalej chcecie widywać kucykowe galerie?

  • Przenosimy się na Lurker. 33.3% (2)
  • Jeden obrazek + link do galerii (np. imgur) 0% (0)
  • Niech zostanie jak jest (w stylu jeden obrazek) 33.3% (2)
  • Nie zależy mi. 0% (0)
  • Inna stona (podaj podpowiedź). 33.3% (2)

Oddanych głosów: 6

  • 2
@FlaszGordon
Bez jaj kucu że bana złapałeś za postowanie koników :o
Pewnie ładnego kucyka wrzuciłeś, ale nie mogę go zobaczyć, bo obrazek nie działa. Przekleiłbym sobie linka do przeglądarki, ale w apce mobilnej nie można nawet zaznaczyć tekstu do skopiowania...
Ja wprawdzie zaznaczyłem w ankiecie opcję za przeniesieniem, ale raczej bym to widział jako alternatywę. Mimo #!$%@? zarządzania i obecnie antyludzkiego ux mam jednak sentyment do wypoka z powodu wyjątkowej społeczności, między