Wpis z mikrobloga

Siema, wróciłem właśnie ze sztumu do którego to wsadziła mnie upośledzona moderacja za zdjęcie parówki i kilka gorzkich słów prawdy o naszym czempionie energetycznym. Było fajnie wraz z @bizonsky graliśmy w karty i czytaliśmy pastę o serwerowni. Nagle przyszedł naczelnik moderów i powiedział, że jest tak głupi, że niestety nie potrafi w nowym lokum przedłużyć nam pobytu w sztumie i kazał wypierd@l@ć. Tak więc wolność w nowej wykopowej rzeczywistośći - czy lepszej? XDDDDD ale nie o tym... robiąc śniadanie (parówki rzecz jasna) wyłowiłem takiego, co by tu nie mówić z lekka podejrzanego gnojka, czy wiecie może co to do ciężkiej cholery jest?
#orlen #afera #wykop #bekazpisu #moderacjacontent
hugoprat - Siema, wróciłem właśnie ze sztumu do którego to wsadziła mnie upośledzona ...

źródło: jak-podgrzac-parowki-zeby-nie-popekaly-trzeba-zrobic-z-nimi-1-rzecz-10311-1_1

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hugoprat
ej nie wiem wykop płata mi figla już myślałem że to usunęli XD oni chyba nie mają przycisku bana teraz XD nie wiem nawet gdzie sprawdzać naruszenia
  • Odpowiedz
  • 0
@bizonsky: wydaje mi się, że to wina nowego gównowykopu :D ja widzę komenty, ale za to po odczytaniu wszystkich powiadomień w dalszym ciągu widze kropkę przy powiadomieniu XDDDD
  • Odpowiedz