Wpis z mikrobloga

Patrzcie jakie wysrywy podstarzałego atencyjnego pisiora z podkarpacia: Polska jest bogata, każdego stać na mieszkanie, tylko biedaki typu ja, wynajmują mieszkania, pod biedronką tłumy, ludzie sa bogaci, jedzą w knajpach a wykopki ciągle piszą bzdury o wysokich cenach.
Wcześniej sie przywalał do @pierdze że nie taguje pokazkota. O te koty nawet do ludzi którzy pomagają zwierzętom (chixi) się dowalał, do mnie też bo oczywiście jestem atencyjna, płaska, chora psychicznie. I tak już 4 dni!

Potem wysrywa że na tym podkarpaciu ma 200k na koncie i inne bzdury żeby każdy uwierzył że on nie przegryw z szopy tylko światowiec, po prostu gardzi tylko wszystkimi kobietami i kotami.

Brawo @DrCieplak wygrałeś konkurs na dzbana roku( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazpodludzi #bekazprawakow #nieruchomosci #przegryw
Pobierz arinkao - Patrzcie jakie wysrywy podstarzałego atencyjnego pisiora z podkarpacia: Pol...
źródło: comment_1673898453GYrLRPN3VNVjCQWIAGvk3s.jpg
  • 4
@Rvn10: Przeleć jego wpisy, jak się przedrzesz przez gimbusiarsie wpisy typu: arinkao jest gupia, to pisze codziennie to samo.
On już nie może czytać tych bzdur o inflacji i biedzie, magazynierzy sraja kasą.

Chciałabym żeby wiecej osób poznało sie na tym trollu.
Tylko wiadomo, ostrzegam ludzi wrażliwych: jak dotkniesz gówno, będzie śmierdziało. W tym przypadku długo i mocno.
@DildoShwaggins: Odklejenie.
Wiem że można żyć w bańce swoich wyobrażeń, masz coś od rodziców czy dziadków, żyjesz w lepszej cenowo części kraju i na wsi itp.itd.

Albo nie musisz nic kupować bo mieszkasz z rodzicami, znajdziesz pracę, masz pieniądze, stać cie na wszystko. Ale siedzi taki w necie, czyta już tyle lat różne rzeczy, ludzi i ich doświadczenia i nic. Tabula rasa, pusta tablica, bezdenny wazon, nadmuchany nadęty balon bez krzty