Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czesc,

Przyszedłem się tylko wyżalić. Od roku jestem singlem po 10 latach związku, ostatnio stwierdziłem, że czas kogoś poznać. Umówiłem się z jedna laska na spotkanie, które uważam za udane. Na pozegnanie były tulasy i buziaczki z jej inicjatywy. Po paru dniach od spotkania umówiliśmy się ponownie. I teraz hit, w trakcie rozmowy przestała odczytywać wiadomości i kontakt się urwał. Ja wiem co to znaczy, ale serio tak to teraz wygląda? Ludzie zachowują się jak małpy zamiast normalnie podziękować i powiedzieć, że jednak nie? Powiem wam, że moje ego ucierpiało. Te 10 lat temu przed związkiem jak spotykałem się z dziewczynami to nigdy takiej sytuacji nie było. Z takich ciekawostek to dodam tylko, że to nie młoda siksa tylko laska koło 30. No to tyle. #tinder #randka

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63c55fb301f4c80d1901c8c1
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania: Niestety jest to zarazem smutne jak i prawdziwe. Dziewczyny z Tindera, Badoo czy innych portali traktują mężczyzn jak zabawki. Napisanie: "Nie dzięki to nie to" stanowi dla nich jakiś wielki problem. Prawda jest taka, że sporo dziewczyn, które tam są wcale nie mają tak wspaniałego życia jak to opisują. Do tego jakąś gówno pracę za śmieszne pieniądze, a lansują się na niewiadomo kogo. Większość tam raczej nie szuka nikogo na