Wpis z mikrobloga

Koleżanki i koledzy,
Chciałbym przedstawić wyniki mojego #rozdajo.
Może powiem tylko, że wykop to dziwne miejsce. Nie żebym o tym nie wiedział, ale jednak skala frustracji i agresji jakichś dziwnych randomów jest dość duża. Starałem się wszystkim odpowiadać, bo przecież nie robiłem tego we własnym imieniu.
Wyniki, choć jest ich niestety bardzo mało, to są cenne ze względu na swoją rozpiętość, i - że tak to wyrażę - pewną ostrość. Wcześniejsze badanie było prowadzone wśród studentek i było zdecydowanie bardziej umiarkowane. Przy odpowiednio dużej liczbie to wszystko się wyrówna, ale przyjemnie się analizuje tak wyraziste odpowiedzi( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jako że moja wdzięczność jest duża, a po wylosowaniu jednej osoby zrobiło mi się przykro myśląc o innych, poprosiłem osobę która mi pomagała o wylosowanie jeszcze jednej.
Z przyjemnością oświadczam, że wygrali/wygrały @awiner oraz @Saszina21
Bardzo wszystkim dziękuję! Miłego dniaʕʔ
  • 6
  • Odpowiedz
kala frustracji i agresji jakichś dziwnych randomów jest dość duża. Starałem się wszystkim odpowiadać, bo przecież nie robiłem tego we własnym imieniu.


@CzyJestCosWiecej: Co było do wygrania że tak się pluli? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PapaSar: tylko 50 zł, ale sporo ludzi chyba nie może znieść niczego co związane z psychologią. Trudno mi to zrozumieć. To znaczy wiem, że istnieją kiepscy czy wręcz szkodliwi psychologowie, ale to chyba nie wyjaśnia sprawy( _)
  • Odpowiedz