Wpis z mikrobloga

Cześć, jak na obrazku sprzedam mało używane Gamo Whisper IGT 4,5 mm + pokrowiec z gąbką + śruty + tarcze + obtrzaskany kulochwyt. Sama wiatrówka bez większych zastrzeżeń, nie wyprułem nią więcej niż 1000 śrutów, byłem kilkanaście razy na torze, kilka razy w ogrodzie czy plenerze. Jak dla zabawy - moim zdaniem 10/10.

Co do samego karabinku: wiatrówka zawsze noszona w pokrowcu, znajdę też trochę śrutów na zdjęciu Olympia - ale pewnie jakieś gównofirmowe Gamo też się znajdzie. Tarcz przeznaczonych do karabinku też trochę jeszcze mam, również dorzucę. Kulołap poobijany od przestrzelania w ogrodzie, ale działa (jak to blacha, działa). Sam karabinek jak nowy 9/10 + mikroryski których nie da się uniknąć, ale pewnie trzeba się ich trochę doszukać. Znajdzie się tez oryginalne opakowanie i mini Brunox.

Możliwość obmacania w okolicy Mokrska (Skomlin/Wieluń, łódzkie), możliwość wysyłki. Na życzenie jeśli ktoś będzie zdecydowany mogę zrobić więcej zdjęć lepszej jakości do wglądu. Energia pocisku nie przekracza 17J. 750 PLN z wysyłką za cały zestaw, moim zdaniem - fajny karabinek na początek przygody z wiatrem. Ostatnio po prostu leży, szkoda żeby się kurzyła, zima łaskawa, nawet pogoda dopisuje. Wystawiłem też na allegro lokalnie, jeśli ktoś woli ale +50 PLN bo prowizja z d--y.

#wiatrowki #sprzedam
sorasill - Cześć, jak na obrazku sprzedam mało używane Gamo Whisper IGT 4,5 mm + pokr...

źródło: comment_1673871613RV2JvQomXJzmxscQXFgrYO.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach