Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem na zwolnieniu z powodu #choroba i oglądam w tv jakieś głupoty. W TV leci program #ugotowani który w sumie oglądam nie pierwszy raz. Dla ludzi, którzy nie kojarzą to program, w którym biorą udział 4 osoby i każdy w kolejnych dniach przyjmuje gości na obiedzie/kolacji złożonej z 3 dniach tj. przystawka, główne danie i deser oraz oceniają potem spotkanie pod względem dań, atmosfery i atrakcji. I jest taki zwyczaj, do którego większość się stosuje i szykują jakąś atrakcję poza jedzeniem związaną najczęściej ze swoim zajęciem czy hobby. I tak najczęściej jak ktoś gra czy śpiewa w zespole to daje taki mały prywatny pokaz, jak ktoś dajmy na to maluje to swoim gościom szykuje jakąś zabawę związaną z malowaniem, a dajmy na to ktoś tańczy to organizuje taki króciutki kurs tańca.
Ale do rzeczy!
W tym odcinku jest #gej , który rozwalił mi łeb. Czaicie, że atrakcją u geja było to, że powiedział wszystkim o tym że nim jest? xD
Normalnie nie mogę tego rozchodzić.

#lgbt #cringe #bekazpodludzi #pdk #heheszki

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63c5117901f4c80d1901bebe
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 1