Wpis z mikrobloga

@pablo397: dlatego śmieszy mnie jak bronią swoj śmierdzący wòda i żygami naròd, mòwiąc jacy to oni nie są. Jak wierzą w w swoje perdolenie to niech walczą o to na Ukrainie, a nie pokazuja sie w cywilizowanych krajach
@pablo397: @GhostTrick: ja też nie czaję jak jest sens #!$%@?ć się do jakiegoś randomowego ruska łamanym angielsko/polsko/ruskim.

Jak już to nauczycie się ładnie jednego zdania po rosyjsku np. "Jeśli będzie trzeba to 1612 rok powtórzymy" i koniec dyskusji. To bardziej go zaboli niż tlumaczenie mu, że Rosja to mongoły
@pablo397: a jak na początku napisałem że każdy rusek powinnien dostać kontrolnie w dziąsło za to co #!$%@? jego kraj to miałem morze minusów. Do tej pory widziałem jedną starą babkę w autobusie ogarniającą co się dzieje, i to dopiero jak zgarnęli #!$%@?.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@pablo397: Zupełnie nie rozumiem takiej spontanicznej przyjebki do jakiegoś ruska. Jeździł sobie na nartach, a nie biegał z literką Z.

@GhostTrick:

No i właśnie o to chodzi, trzeba ich gnębić ile wlezie w każdym momencie, niech się czują źle z tym że się urodzili kacapami
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@pablo397: @GhostTrick: ja też nie czaję jak jest sens #!$%@?ć się do jakiegoś randomowego ruska łamanym angielsko/polsko/ruskim.


Jak już to nauczycie się ładnie jednego zdania po rosyjsku np. "Jeśli będzie trzeba to 1612 rok powtórzymy" i koniec dyskusji. To bardziej go zaboli niż tlumaczenie mu, że Rosja to mongoły

@pamareum:

Trzeba ich gnębic, tak żeby zaczęli się bac przedstawiać jako kacapy. Oby więcej takich akcji